Studniówka 2018

W najbliższy piątek 5 stycznia o godzinie 12.00, tuż przed zaplanowaną na 6 stycznia Studniówką, na Kraśnickim Rynku zatańczą poloneza tegoroczni maturzyści  I LO im.Tadeusza Kościuszki i...

Czytaj więcej...

Flamandzki Departament Środowiska, który to zachęcił Belgów do rozpromowania akcji "Dzień Ciepłego Swetra"w miastach partnerskich, uznał, że działania przeprowadzone w lutym w naszej szkole zasługują na szczególne wyróżnienie.

Ze wszystkich miast partnerskich w całej Belgii to właśnie nasza szkoła według belgijskich władz zasłużyła na wygraną w ogólnokrajowym konkursie na najlepiej przeprowadzoną akcję.Gratulacje należą się całej społeczności Górki, która swoim zaangażowaniem przyczyniła się do tego zwycięstwa. Wszystkim, którzy aktywnie włączyli się do akcji dziękujemy i czekamy na wiadomości od naszych belgijskich przyjaciół odnośnie nagrody...

100 lat "Górki"

Kalendarz

Galeria zdjęć

Licznik odwiedzin

Today 265

Yesterday 185

Week 2351

Month 6634

All 42195

Currently are 40 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top