Flamandzki Departament Środowiska, który to zachęcił Belgów do rozpromowania akcji "Dzień Ciepłego Swetra"w miastach partnerskich, uznał, że działania przeprowadzone w lutym w naszej szkole zasługują na szczególne wyróżnienie.

Ze wszystkich miast partnerskich w całej Belgii to właśnie nasza szkoła według belgijskich władz zasłużyła na wygraną w ogólnokrajowym konkursie na najlepiej przeprowadzoną akcję.Gratulacje należą się całej społeczności Górki, która swoim zaangażowaniem przyczyniła się do tego zwycięstwa. Wszystkim, którzy aktywnie włączyli się do akcji dziękujemy i czekamy na wiadomości od naszych belgijskich przyjaciół odnośnie nagrody...

Brązowa Tarcza

Kalendarz

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top