Studniówka 2018

W najbliższy piątek 5 stycznia o godzinie 12.00, tuż przed zaplanowaną na 6 stycznia Studniówką, na Kraśnickim Rynku zatańczą poloneza tegoroczni maturzyści  I LO im.Tadeusza Kościuszki i...

Czytaj więcej...

W najbliższy wtorek tj. 9 lutego obchodzony będzie na Górce "Dzień Ciepłego Swetra." Jest to inicjatywa będąca wynikiem wieloletniej wspópracy naszej szkoły z belgijskim miastem Ruiselede.

Belgowie już od wielu lat obchodzą ten dzień, w którym to wiele instytucji i szkół obniża temperaturę w pomieszczeniach, by pokazać jak wielki wpływ na środowisko ma nieznaczne obniżenie mocy grzewczej w pomieszczeniach, w których przebywamy.

Wiąże się to ze zmniejszoną emisją CO2 i zagadnieniem globalnego ocieplenia klimatu.

Solidaryzując się z naszymi przyjaciółmi z Belgii także i my obniżamy temperaturę w szkole i ubieramy swetry. Tego dnia przeprowadzone zostaną 2 konkursy: na najciekawiej, najsympatyczniej, najcieplej ubraną klasę i na najciekawiej ubranego ucznia.

Szczegółowe informacje dotyczące etymologii i celowości organizowania 'Dnia Ciepłego Swetra' oraz związanych z nim planowanych konkursów w ZS nr 1, znajdują się na plakatach informacyjnych na korytarzu szkoły.

100 lat "Górki"

Kalendarz

Galeria zdjęć

Licznik odwiedzin

Today 266

Yesterday 185

Week 2352

Month 6635

All 42196

Currently are 42 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top