Z okazji Narodowego Świeta Niepodległości w Kraśniku, na zaproszenie władz miasta, gościła delegacja z belgijskiego Ruiselede, miasta partnerskiego Kraśnika. Od pietnastu lat młodzież naszej szkoły uczestniczy w projektach międzynarodowej wymiany młodzieży z tą miejscowością.

Ostatni pobyt naszych uczniów w Belgii miał miejsce na przełomie lipca i sierpnia bieżącego roku. Goście znaleźli również chwilę, na to aby odwiedzić naszą szkołę. Przy okazji krótkiego spotkania rozmawiano o nawiązanych przez ostatnie pietnaście lat znajomościach i przyjaźniach oraz o planach na przyszlość. Na zdjęciu wprowdzającycm delegacja Ruiselede oraz gospodarze z Kraśnika.

Brązowa Tarcza

Kalendarz

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top