Nasza Panorama

Zapraszamy na Dzień Drzwi Otwartych 28 kwietnia 2020

Z ogromną satysfakcją informujemy, że Zespół Szkół nr 1 w Kraśniku został MISTRZEM POWIATOWEGO WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO w roku szkolnym 2013/2014.
Uczniowie naszego liceum brali udział we wszystkich dyscyplinach sportowych ujętych w kalendarzu rozgrywek Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego i osiągali bardzo dobre wyniki, które promowały ich do zawodów rejonowych oraz wojewódzkich.

Uczniowie naszego liceum brali udział we wszystkich dyscyplinach sportowych ujętych w kalendarzu rozgrywek Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego i osiągali bardzo dobre wyniki, które promowały ich do zawodów rejonowych oraz wojewódzkich. Niewątpliwie należy wspomnieć sukcesy naszych uczniów : V miejsce w Mistrzostwach Województwa w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt, XVII miejsce w Mistrzostwach Województwa Adriana Plichty w indywidualnym tenisie stołowym chłopców, V miejsce w Mistrzostwach Województwa w piłce ręcznej dziewcząt  oraz II miejsce w Mistrzostwach Województwa w koszykówce chłopców.

W kategorii dziewcząt i chłopców spośród 17 rozegranych dyscyplin, nasi zawodnicy i zawodniczki 14 razy stawali na „pudle” a 6 razy na najwyższym stopniu.


Punktacja w ramach PWSSz w roku szk. 2013/2014

I miejsce – ZS nr1 w Kraśniku – 104 pkt.

II miejsce – ZS nr 2 w Kraśniku – 101 pkt.

III miejsce – ZS nr 3 w Kraśniku – 93 pkt.

Punktowało 8 szkół ponadgimnazjalnych z powiatu kraśnickiego.

Klasyfikacja końcowa w rozbiciu na dziewczęta i chłopcy

 

Dziewczęta    

Chłopcy

I miejsce „Rej” – 48 pkt.

I miejsce „Górka” – 57 pkt.

II miejsce „Górka” – 47 pkt.

II miejsce „Trójka” – 55 pkt.

III miejsce „Trójka” – 38 pkt.

III miejsce „Rej” – 53 pkt.

Do udziału w poszczególnych zawodach sportowych, uczniów przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego: p. M.Zalewska-Kapuścińska, p. R.Podwiązka, p. L.Kapuściński,p. M.Wereski.

Gratulujemy uczniom i nauczycielom osiągniętego wyniku oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych w następnym roku szkolnym.


Srebrna Tarcza

Brązowa Tarcza

Kalendarz

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top