Dnia 29 III 2019 r. w hali sportowej OSiR w Biłgoraju odbył się Finał Rejonowej Licealiady w koszykówce dziewcząt. W turnieju uczestniczyły trzy szkoły : ZS nr 1 w Kraśniku, LO Biłgoraj oraz ZS Janów Lubelski. Zawody rozgrywano systemem ,,każdy z każdym"  4 x 5 minut.

Nasze zawodniczki z ,, GÓRKI ‘’ bardzo zmęczone, gdyż dzień wcześniej rozgrywały zawody wojewódzkie w piłkę ręczną w Lublinie ,pokazują charakter i wolę walki. Pierwszy mecz z Janowem wygrywają 30 : 12. Drugi mecz grają z Biłgorajem. Przez trzy kwarty nasze zawodniczki grają jak równy z równym. W ostatniej kwarcie w dwóch ostatnich minutach podopieczne trenera Mariusza Wereskiego opadają z sił co wykorzystują to zawodniczki z Biłgoraja wygrywają mecz 25 : 16 i to one awansują na zawody Wojewódzkie.

Wyniki poszczególnych meczy:

Biłgoraj  - Janów  24 - 0

Kraśnik - Janów  30 - 12

Kraśnik - Biłgoraj  16 - 25 

Końcowa kolejność turnieju :

I m.- LO Biłgoraj

II m. - ZS nr1 w Kraśniku

III m.- ZS Janów Lubelski

BRAWO !!!! ,, GÓRKA’’

Srebrna Tarcza

Brązowa Tarcza

Kalendarz

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top