28.03.2019 roku w Lublinie odbyła się Wojewódzka Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiło sześć szkół z Województwa Lubelskiego : 1LO Łuków, 3LO Zamość, ZS nr 5 Lublin, 2LO Chełm, ZS nr 1 Kraśnik, ZSO nr 2 Puławy.

Wszystkie startujące drużyny zostały podzielone na dwie grupy po 3 zespoły, które rywalizowały ze sobą systemem ,,każdy z każdym". Nasze zawodniczki trafiły do grupy B pokonując zawodniczki z Chełma(6-11)i drużynę z Puław (13-8), tym samym awansując do ścisłego finału. W finale nasze zawodniczki zagrały z drużyną z ZS nr 5 z Lublina. Po zaciętej walce dziewczęta z „GÓRKI” uległy faworytkom z Lublina (7-13) i zajęły II miejsce w województwie. Ostateczna kolejność:

1. ZS nr 5 Lublin

2. ZS nr 1 Kraśnik

3. 1LO Łuków

4. ZSO nr 2 Puławy

5. 3 LO Zamość i 2LO Chełm

Skład drużyny ZS nr 1:

Bańka Anna, Rudzińska Weronika, Gołoś Karolina, Weber Karolina, Wilk Maria, Kołtun Oliwia, Jackowska Aleksandra, Lewandowska Aleksandra, Pielaszkiewicz Oliwia, Kowalska Maria, Starobrat Laura, Sobala Klara, Antosiewicz Aleksandra, Nowicka Natalia, Świąder Klaudia, Żuraw Ilona. Naszym zawodniczkom gratulujemy sukcesu. Brawo dziewczyny !!!

Opiekun: Mariusz Sielski

Brązowa Tarcza

Kalendarz

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top