W listopadzie i grudniu młodzież naszej szkoły uczestniczyła w rejonowych i wojewódzkich zawodach pływackich. Na szczeblu rejonowym w dniu 27.11.18. reprezentacja dziewcząt w składzie: Bryczek Maria, Bucoń Anna, Bucoń Magda, Hajdenraich Julia, Rynkowska Martyna, Skwara Zuzanna, Trynkiewicz Weronika i chłopców w składzie: Chibicki Filip, Herbet Maksymilian, Kowalski Jakub, Madras Błażej, Pałyga Gabriel, Słabczyński Norbert, Szutta Maciej, Wiśniewski Karol osiągnęły następujące wyniki:

dziewczęta

sztafeta 6 x 25 I miejsce, awans na zwody wojewódzckie,

styl grzbietowy – I miejsce Bucoń Anna,

II miejsce Skwara Zuzanna,

III miejsce Rynkowska Martyna

styl klasyczny - I miejsce Hajdenraich Julia,

II miejsce Bucoń Magda,

IV miejsce Trynkiewicz Weronika

chłopcy

sztafeta 6 x 25 IV miejsce,

styl motylkowy – V miejsce Pałyga Gabriel

styl grzbietowy – VI miejsce Szutta Maciej

styl klasyczny – I miejsce Kowalski Jakub

styl dowolny – V miejsce Madras Błażej

W Mistrzostwach Województwa – Licealia, rozegranych 5.12.18. w Aqua Lublin sztafeta dziewcząt w składzie: Bryczek Maria, Bucoń Anna, Bucoń Magda, Hajdenraich Julia, Rynkowska Martyna, Skwara Zuzanna powtórzyła bardzo dobry ubiegłoroczny wynik zajmując wysokie V miejsce.

Indywidualnie dziewczęta i chłopcy zajęli miejsca:

V miejsce Bucoń Anna styl grzbietowy

IX miejsce Skwara Zuzanna styl grzbietowy

X miejsce Hajdenraich Julia styl klasyczny

XII miejsce Bucoń Magda styl klasyczny

XII miejsce Kowalski Jakub styl klasyczny

Wszystkim uczestnikom zawodów gratulujemy osiągniętych wyników i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.

 

Dyrekcja Szkoły i nauczyciele wychowania fizycznego.

Srebrna Tarcza

Brązowa Tarcza

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top