We wtorek 23.01.2018 r. w hali sportowej ZS Nr 3 w Kraśniku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Koszykówkę Chłopców.

Na Finał Powiatu stawiło się trzy szkoły ZS nr 2 w Kraśniku ,, Rey ‘’ z opiekunem Kamilą Gołofit , ZS Nr 1 Kraśnik – opiekun Mariusz Wereski i gospodarzami zawodów ZS nr 3 ,, Trójka’’ z opiekunem Piotr Kozłowski. Sędzią  zawodów był : Andrzej Rutkowski

Mecz rozegrano 4 kwarty po 5 minut. Niestety i naszą drużynę koszykarską dopadły kontuzje i choroby, przyjechaliśmy na zawody bez dwóch podstawowych zawodników z pierwszej piątki. Pierwszy mecz zagraliśmy z gospodarzami z ,, Trójką ‘’ , źle weszliśmy w mecz od pierwszych minut gry widać było, że nic nie wychodzi , przegrywamy dość wysoko 28 : 12. Drugi mecz gramy z ,, Reyem ‘’, chłopcy z ,, Górki ‘’ łapią drugi oddech od początku wyrabiamy sobie kilkupunktową przewagę, kontrolujemy mecz do ostatniego gwizdka sędziego i wygrywamy z ,,Reyem’’ 21 : 15. Ostatni mecz to popis zawodników z ZS nr 3 którzy pokonują kolegów
z ,, Reya ‘’ 37 : 14 . Nasza szkoła zajmuje w roku szkolnym 2017/2018 II miejsce w Mistrzostwach Powiatu.

GRATULACJE !!!!

Brązowa Tarcza

Kalendarz

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top