Studniówka 2018

W najbliższy piątek 5 stycznia o godzinie 12.00, tuż przed zaplanowaną na 6 stycznia Studniówką, na Kraśnickim Rynku zatańczą poloneza tegoroczni maturzyści  I LO im.Tadeusza Kościuszki i...

Czytaj więcej...

W dniu 4.12.2017. uczniowie naszej Szkoły uczestniczyli w rejonowych zawodach pływackich, które odbyły się w Biłgoraju.Szkołę reprezentowali następujący uczniowie:Bryczek Maria, Bucoń Magda, Ćwieka Dominika, Hajdenraich Julia, Rynkowska Martyna, Skwara Zuzanna, Trynkiewicz Weronika, Chibicki Filip, Kowalski Jabub, Łach Hubert, Pałyga Gabriel, Szumny Jakub, Szutta Maciej, Wiśniewski Karol, Wnuk Sebastian, Żuraw Karol.

Zawody zakończyły się sukcesem. Do zawodów wojewódzkich zakwalifikowała się sztafeta dziewcząt (zajmując I miejsce). W rywalizacji indywidualnej awans uzyskali:

Julia Hajdenraich – I miejsce stylem klasycznym,

Zuzanna Skwara – I miejsce stylem grzbietowym,

Maria Bryczek – III miejsce stylem dowolnym,

Jakub Kowalski – II miejsce stylem klasycznym.

W zawodach wojewódzkich rozegranych 7.12. w Aqua Lublin sztafeta dziewcząt ( M.Rynkowska, W.Trynkiewicz, M.Bryczek, M.Bucoń, J.Hajdenraich, Z.Skwara, D.Ćwieka) odniosła największy sukces w historii szkoły zajmując V miejsce. W zawodach indywidualnych nasi reprezentanci zajęli miejsca w środku stawki.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom.

Szczególne podziękowania i gratulacje dla dziewcząt za osiągnięcie historycznego sukcesu składa Dyrekcja Szkoły i nauczyciele WF-u.

 

100 lat "Górki"

Kalendarz

Galeria zdjęć

Licznik odwiedzin

Today 271

Yesterday 185

Week 2357

Month 6640

All 42201

Currently are 294 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top