W dniu 4.12.2017. uczniowie naszej Szkoły uczestniczyli w rejonowych zawodach pływackich, które odbyły się w Biłgoraju.Szkołę reprezentowali następujący uczniowie:Bryczek Maria, Bucoń Magda, Ćwieka Dominika, Hajdenraich Julia, Rynkowska Martyna, Skwara Zuzanna, Trynkiewicz Weronika, Chibicki Filip, Kowalski Jabub, Łach Hubert, Pałyga Gabriel, Szumny Jakub, Szutta Maciej, Wiśniewski Karol, Wnuk Sebastian, Żuraw Karol.

Zawody zakończyły się sukcesem. Do zawodów wojewódzkich zakwalifikowała się sztafeta dziewcząt (zajmując I miejsce). W rywalizacji indywidualnej awans uzyskali:

Julia Hajdenraich – I miejsce stylem klasycznym,

Zuzanna Skwara – I miejsce stylem grzbietowym,

Maria Bryczek – III miejsce stylem dowolnym,

Jakub Kowalski – II miejsce stylem klasycznym.

W zawodach wojewódzkich rozegranych 7.12. w Aqua Lublin sztafeta dziewcząt ( M.Rynkowska, W.Trynkiewicz, M.Bryczek, M.Bucoń, J.Hajdenraich, Z.Skwara, D.Ćwieka) odniosła największy sukces w historii szkoły zajmując V miejsce. W zawodach indywidualnych nasi reprezentanci zajęli miejsca w środku stawki.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom.

Szczególne podziękowania i gratulacje dla dziewcząt za osiągnięcie historycznego sukcesu składa Dyrekcja Szkoły i nauczyciele WF-u.

 

Brązowa Tarcza

Kalendarz

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top