Studniówka 2018

W najbliższy piątek 5 stycznia o godzinie 12.00, tuż przed zaplanowaną na 6 stycznia Studniówką, na Kraśnickim Rynku zatańczą poloneza tegoroczni maturzyści  I LO im.Tadeusza Kościuszki i...

Czytaj więcej...

19 października 2017r. w Zespole Placówek Oświatowych w Terpentynie odbyło się uroczyste podsumowanie Powiatowego Współzawodnictwa Sportowego Szkół za rok szkolny 2016/2017.

Na spotkaniu obecni byli przedstawiciele szkół z powiatu kraśnickiego, dyrektorzy, nauczyciele wychowania fizycznego oraz młodzież. Zawodnikom, sportowcom i nauczycielom najlepszych szkół  pan Andrzej Maj, starosta kraśnicki wręczył okazałe puchary i dyplomy. Wśród szkół ponadgimnazjalnych w klasyfikacji generalnej Zespół Szkół nr 1 w Kraśniku uplasował się na III miejscu w powiecie. W województwie nasza szkoła została sklasyfikowana na bardzo dobrym 22 miejscu (na ponad 200 sklasyfikowanych szkół). W kategorii dziewcząt nasze zawodniczki były najlepsze w powiecie i zajęły I miejsce. Chłopcy również stanęli na podium zajmując III miejsce w powiecie.
Gratulujemy naszym uczniom oraz nauczycielom wychowania fizycznego osiągniętego wyniku oraz życzymy powodzenia i osiągania jak najwyższych miejsc w rywalizacji sportowej w tegorocznych zmaganiach.

100 lat "Górki"

Kalendarz

Galeria zdjęć

Licznik odwiedzin

Today 7

Yesterday 345

Week 2084

Month 7909

All 32102

Currently are 75 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top