19 października 2017r. w Zespole Placówek Oświatowych w Terpentynie odbyło się uroczyste podsumowanie Powiatowego Współzawodnictwa Sportowego Szkół za rok szkolny 2016/2017.

Na spotkaniu obecni byli przedstawiciele szkół z powiatu kraśnickiego, dyrektorzy, nauczyciele wychowania fizycznego oraz młodzież. Zawodnikom, sportowcom i nauczycielom najlepszych szkół  pan Andrzej Maj, starosta kraśnicki wręczył okazałe puchary i dyplomy. Wśród szkół ponadgimnazjalnych w klasyfikacji generalnej Zespół Szkół nr 1 w Kraśniku uplasował się na III miejscu w powiecie. W województwie nasza szkoła została sklasyfikowana na bardzo dobrym 22 miejscu (na ponad 200 sklasyfikowanych szkół). W kategorii dziewcząt nasze zawodniczki były najlepsze w powiecie i zajęły I miejsce. Chłopcy również stanęli na podium zajmując III miejsce w powiecie.
Gratulujemy naszym uczniom oraz nauczycielom wychowania fizycznego osiągniętego wyniku oraz życzymy powodzenia i osiągania jak najwyższych miejsc w rywalizacji sportowej w tegorocznych zmaganiach.

Brązowa Tarcza

Kalendarz

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top