Lp.

Nazwa zawodów sportowych

Opiekun

Szkoła

Powiat

Rejon

Wojew.

Miejsce

1.

Liga LA chłopców

Kapuściński Leszek

15

15

-

-

III m. w mistrzostwach powiatu

2.

Liga LA dziewcząt

Zalewska – Kapuścińska Maria

60

20

-

-

III m. w mistrzostwach powiatu

3

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt

Zalewska – Kapuścińska Maria

50

10

-

-

III m. w mistrzostwach powiatu

4.

Sztafetowe biegi przełajowe chłopców

Wereski Mariusz

15

15

-

-

III m. w mistrzostwach powiatu

5.

Tenis indywidualny dziewcząt i chłopców

Podwiązka Robert

10

10

3

2

III m. Zdyb Monika – województwo

XXV. m. Sikora Emil - województwo

6.

Pływanie dziewcząt

i chłopców, sztafety 10X 25 m.

Zalewska –Kapuścińska Maria

32

20

20

-

IV m. chłopców,

VII m. dziewcząt w mistrzostwach rejonu

7.

Pływanie indywidualne dziewcząt i chłopców 50 m.

Zalewska –Kapuścińska Maria

10

8

8

1

VIII m. Goleń M. – województwo

V m. Wereski P, Kawa P. – rejon

VI m. Targosińska I., Spyra M. – rejon

VIII m. Sudół L, Szubartowski Sz. – rejon

X m. Kuznicki J. - rejon

8.

Piłka ręczna chłopców

Kapuściński Leszek

14

14

-

-

II m. w mistrzostwach powiatu

9.

Piłka ręczna dziewcząt

Zalewska –Kapuścińska Maria

28

14

-

-

II m. w mistrzostwach powiatu

10.

Piłka siatkowa dziewcząt

Podwiązka Robert

14

12

-

-

III m. w eliminacjach

11.

Piłka siatkowa chłopców

Podwiązka Robert

14

12

-

-

III m . w eliminacjach

12.

Tenis stołowy drużynowy dziewcząt i chłopców

Podwiązka Robert

4

4

4

2

IX m. Błaszczyk Katarzyna, Jargieła Karolina - województwo

13.

Halowa piłka nożna chłopców

Kapuściński Leszek

12

12

-

-

III. m. w eliminacjach

14.

Koszykówka dziewcząt

Wereski Mariusz

12

12

-

-

II miejsce w mistrzostwach powiatu

15.

Koszykówka chłopców

Wereski Mariusz

12

12

12

12

II miejsce w mistrzostwach województwa

16.

IV Powiatowy Turniej w koszykówce dziewcząt

Wereski Mariusz

10

10

-

-

I miejsce w powiecie

17.

X Powiatowy Turniej w koszykówce chłopców

Wereski Mariusz

12

12

-

-

I miejsce w powiecie

18.

Turniej Rektora JM UMCS

Wereski Mariusz

12

-

-

-

I miejsce w turnieju

19.

Powiatowy Turniej w halową piłkę nożną klas pierwszych

Wereski Mariusz

10

10

-

-

III miejsce w powiecie

          

Brązowa Tarcza

Kalendarz

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top