Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2013/2014

Największym osiągnięciem uczniów naszej szkoły było zajęcie II miejsca w Wojewódzkiej Licealiadzie w Koszykówce chłopców – po raz pierwszy koszykarze z Powiatu Kraśnickiego zostali Wicemistrzami Województwa.

Sportowcy z „Górki” zajęli też I miejsce w Powiatowej Licealiadzie.

Imię i nazwisko ucznia/uczniów

Nazwa zawodów/dyscyplina

Osiągnięcia

 
Opiekun – p. Leszek Kapuściński

-         Bilke Anna

-         Czerebak Ewelina

-         Deaki Dominika

-         Jakubaszek Aleksandra

-         Kufel Natalia

-         Odorowska Agnieszka

-         Olszyńska Aneta

-         Piwowarska Marta

-         Rachoń Angelika

-         Rychlicka Aleksandra

-         Stachyra Dominika

-         Surma Magdalena

-         Zuń Anna

 

Piłka ręczna dziewcząt

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu,

I miejsce w Mistrzostwach Rejonu,

V miejsce w Mistrzostwach Województwa

-         Banach Dawid

-         Boczek Rafał

-         Dajewski Maciej

-         Drzewny Mateusz

-         Gryta Jakub

-         Laskowski Ernest

-         Mazurek Bartosz

-         Pietroń Michał

-         Płecha Maksymilian

-         Spyra Marcin

-         Suszek Maciej

-         Szuba Piotr

 

Piłka ręczna chłopców

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu,

II miejsce w Mistrzostwach Rejonu

 
Opiekun – p. Robert Podwiązka

-         Banach Dawid

-         Brzozowski Marcin

-         Dajewski Maciej

-         Dębicki Kamil

-         Dobrzański Kamil

-         Drzewny Mateusz

-         Laskowski Ernest

-         Lipowy Kamil

-         Lipowy Michał

-         Pietroń Michał

-         Szkałuba Michał

-         Winiarczyk Radosław

 

Piłka siatkowa chłopców

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu

-         Sydo Mariola

-         Szubartowska Aleksandra

 

Tenis stołowy drużynowy dziewcząt

V miejsce w Mistrzostwach Województwa

-         Kozłowski Dawid

-         Plichta Adrian

-         Sikora Emil

 

Tenis stołowy drużynowy chłopców

V miejsce w Mistrzostwach Rejonu

-         Plichta Adrian

 

Tenis stołowy indywidualny chłopców

I miejsce w Mistrzostwach Rejonu

-         Banach Dawid

-         Brzozowski Marcin

-         Dajewski Maciej

-         Dębicki Kamil

-         Dobrzański Kamil

-         Drzewny Mateusz

-         Laskowski Ernest

-         Lipowy Kamil

-         Lipowy Michał

-         Pietroń Michał

-         Szkałuba Michał

-         Winiarczyk Radosław

Turniej Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Starosty Kraśnickiego

II miejsce

Opiekun – p. Mariusz Wereski

-         Aleksandrowicz Weronika

-         Bańka Weronika

-         Deleszek Aleksandra

-         Izdebska Klaudia

-         Jakubaszek Aleksandra

-         Kolasa Aleksandra

-         Mańka Agata

-         Miś Kinga

-         Odorowska Agnieszka

-         Pawełczak Edyta

-         Rychlicka Aleksandra

-         Sydo Mariola

-         Wicha Aleksandra

 

Koszykówka dziewcząt

II miejsce w Mistrzostwach Rejonu

-         Banach Dawid

-         Chmiel Paweł

-         Góralewicz Kamil

-         Janiec Wojciech

-         Klonowski Jakub

-         Laskowski Ernest

-         Lipowy Kamil

-         Oklesiński Hubert

-         Szczerepa Kamil

-         Wicha Łukasz

-         Wieczorek Michał

-         Wołoszyn Adrian

 

Koszykówka chłopców

II miejsce w Mistrzostwach Województwa

Opiekun – Maria Zalewska – Kapuścińska

-         Deaki Dominika

-         Dłużniewska Żaneta

-         Duda Paulina

-         Fedoniuk Izabela

-         Filak Karolina

-         Kochaniak Aleksandra

-         Matyka Natalia

-         Miś Kinga

-         Ptaszek Karolina

-         Puzoń Monika

-         Sajdak Monika

-         Solis Karolina

-         Stachyra Dominika

-         Sydo Mariola

 

Licealiada w lekkoatletyce dziewcząt

III miejsce w Mistrzostwach Rejonu

-         Deaki Dominika

-         Dłużniewska Żaneta

-         Duda Paulina

-         Fedoniuk Izabela

-         Machulak Agnieszka

-         Mikuła Olga

-         Ptaszek Aleksandra

-         Ptaszek Karolina

-         Rychlicka Aleksandra

-         Sadowska Karolina

Licealiada w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu

V miejsce w Mistrzostwach Rejonu

-         Wójtowicz Agnieszka

-         Targosińska Izabela

-         Surdacki Mateusz

-         Czaja Rafał

Pływanie indywidualne dziewcząt

i chłopców

IV miejsce w Mistrzostwach Rejonu

V miejsce w Mistrzostwach Rejonu

IV miejsce w Mistrzostwach Rejonu

V miejsce w Mistrzostwach Rejonu

-         Chmiel Ewelina

-         Chmielewska Aleksandra

-         Dłużniewska Żaneta

-         Gołębiowska Barbara

-         Jarosz Katarzyna

-         Maj Anna

-         Solis Karolina

-         Targosińska Izabela

-         Wójtowicz Agnieszka

-         Zdyb Karolina

 

Pływanie – sztafeta dziewcząt

IV miejsce w Mistrzostwach Rejonu

100 lat "Górki"

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
25
26
27
28
29
30
31

Projekty unijne

 

rpo

 erasmus

 

 

Licznik odwiedzin

Today 33

Yesterday 415

Week 1018

Month 6336

All 112710

Currently are 301 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top