ZESTAWIENIE OSIĄGNIĘĆ SPORTOWYCH W RAMACH WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

(Data aktualizacji 15.06.2019)

Lp.

Nazwa zawodów sportowych

Opiekun

Pow

Rej

Woj

Miejsce w zawodach

1.

Liga LA chłopców

Witkowski Włodzimierz

14

-

-

II m. w Mistrzostwach Powiatu

2.

Liga LA dziewcząt

Sielski Mariusz

14

-

-

I m. w Mistrzostwach Powiatu

3

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt

Sielski Mariusz

10

10

-

III m. w Mistrzostwach Rejonu

4.

Sztafetowe biegi przełajowe chłopców

Witkowski Włodzimierz

10

-

-

III m. w Mistrzostwach Powiatu

5.

Pływanie dziewcząt

Witkowski Włodzimierz

9

7

6

V m. w Województwie Bucoń Anna – styl grzbietowy,

IX m. w Województwie Skwara Zuzanna – styl grzbietowy,

X m. w Województwie Hajdenraich Julia – styl klasyczny,

XII m. w Województwie Bucoń Magda – styl Klasyczny

V m. w Mistrzostwach Województwa - drużynowo

6.

Pływanie chłopców

Sielski Mariusz

11

8

1

XII m. w Mistrzostwach Województwa - Jakub Kowalski styl klasyczny

IV m. w Mistrzostwach Rejonu drużynowo

7.

Szachy drużynowe

Wereski Mariusz

5

-

-

II m. w Mistrzostwach Powiatu

8.

Piłka ręczna

dziewcząt

Sielski Mariusz

16

16

16

II m. w Mistrzostwach Województwa

9

Piłka ręczna chłopców

Sielski Mariusz

14

14

 

III m. w Mistrzostwach Rejonu

10

Piłka siatkowa dziewcząt

Podwiązka Robert

12

12

12

IV m. w Mistrzostwach Wojwództwa

11.

Piłka siatkowa chłopców

Podwiązka Robert

12

-

-

II m. w Mistrzostwach Powiatu

12.

Tenis stołowy drużynowy dziewcząt

Podwiązka Robert

3

-

-

II m. w Mistrzostwach Powiatu

13.

Tenis stołowy drużynowy chłopców

Bańka Robert

3

-

-

III m. w Mistrzostwach Powiatu

14

Tenis stołowy indywidualny dziewcząt

Robert Podwiązka

3

-

-

II m. w Mistrzostwach Powiatu

15

Tenis stołowy indywidualny chłopców

Robert Podwiązka

3

-

-

III m. w Mistrzostwach Powiatu

16.

Halowa piłka nożna chłopców

Bańka Robert

12

10

-

IV m. w Mistrzostwach Rejonu

17.

Halowa piłka nożna dziewcząt

Bańka Robert

14

-

-

III m. w Mistrzostwach Powiatu

18

Piłka nozna dziewcząt

Robert Bańka

13

-

-

III m. w Mistrzostwach Powiatu

19

Piłka nożna chłopców

Robert Bańka

10

-

-

III m. w Mistrzostwach Powiatu

20

Badminton dziewcząt

Sielski Mariusz

3

3

-  IV m. w Mistrzostwach Powiatu

21

Badminton chłopców

Sielski Mariusz

2

3

-

IV m. w Mistrzostwach Rejonu

22 Koszykówka chłopców Wereski Mariusz 12 12 12 V.m w Mistrzostwach Wojeówdztwa
23 Koszykówka dziewcząt Wereski Mariusz 12 12   II m. w Mistrzostwach Rejonu
24 Siatkówka plażowa dziewcząt Robert Podwiązka 2 2 2 IX m. w Mistrzostwach Województwa
25 Siatkówka plażowa chłopców
Robert Podwiązka 2 - - II m. w Mistrzostwach Powiatu

Turnieje Towarzyskie

1.

Turniej halowej piłki nożnej klas I.

Bańka Robert

     

IV m. w zawodach

2.

Świąteczny Turniej piłki siatkowej mężczyzn

Podwiązka Robert

     

III m. w zawodach

3.

Mikołajkowy Turniej koszykówki chłopców

Wereski Mariusz

     

II m. w zawodach

4.

Mikołajkowy Turniej koszykówki dziewcząt

Wereski Mariusz

     

I m. w zawodach

Brązowa Tarcza

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top