ZESTAWIENIE OSIĄGNIĘĆ SPORTOWYCH W RAMACH WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Lp.

Nazwa zawodów sportowych

Opiekun

Pow

Rej

Woj

Miejsce w zawodach

1.

Liga LA chłopców

Witkowski Włodzimierz

15

-

-

III m. w mistrzostwach powiatu

2.

Liga LA dziewcząt

Sielski Mariusz

15

-

-

III m. w mistrzostwach powiatu

3

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt

Sielski Mariusz

12

-

-

II m. w mistrzostwach powiatu

4.

Sztafetowe biegi przełajowe chłopców

Witkowski Włodzimierz

12

-

-

III m. w mistrzostwach powiatu

5.

Pływanie dziewcząt

Witkowski Włodzimierz

12

12

5

V m. sztafeta dziewcząt w Województwie

IX m. w Województwie Hajdenraich Julia – styl klasyczny

VII m. w Województwie Skwara Zuzanna – styl grzbietowy

XI m. w Województwie Bryczek Marta – styl dowolny

6.

Pływanie chłopców

Sielski Mariusz

12

12

1

XIV m. w Województwie Kowalski Jakub – styl klasyczny

7.

Piłka ręczna chłopców

Kapuściński Leszek

12

-

-

II m. w Mistrzostwach Powiatu

8.

Piłka ręczna

dziewcząt

Kapuściński Leszek

12

-

-

II m. w Mistrzostwach Powiatu

9.

Piłka siatkowa dziewcząt

Podwiązka Robert

12

-

-

III m. w Mistrzostwach Powiatu

 

10.

Piłka siatkowa chłopców

Podwiązka Robert

12

-

-

III m. w Mistrzostwach Powiatu

 

11.

Piłka siatkowa plażowa dziewcząt

Podwiązka  Robert

2

2

2

V m. w Mistrzostwach Województwa (WIktoria Górecka , Marlena Zapalska)

12.

Tenis stołowy drużynowy dziewcząt

Podwiązka Robert

3

-

-

II m. w Mistrzostwach Powiatu

 

13.

Tenis stołowy drużynowy chłopców

Bańka Robert

3

-

-

III m. w Mistrzostwach Powiatu

 

14.

Halowa piłka nożna chłopców

Bańka Robert

12

-

-

III m. w Mistrzostwach Powiatu

 

15.

Halowa piłka nożna dziewcząt

Bańka Robert

12

-

-

II m. w Mistrzostwach Powiatu

 

16.

Koszykówka dziewcząt

Wereski Mariusz

12

12

-

II m. w Mistrzostwach Rejonu

 

17.

Koszykówka chłopców

Wereski Mariusz

12

-

-

II m. w Mistrzostwach Powiatu

 

Turnieje Towarzyskie

 

1.

Turniej halowej piłki nożnej klas I.

Bańka Robert

     

II m. w zawodach

 

2.

Świąteczny Turniej piłki siatkowej mężczyzn

Podwiązka Robert

     

II m. w zawodach

 

3.

Mikołajkowy Turniej koszykówki chłopców

Wereski Mariusz

     

II m. w zawodach

 

4.

Mikołajkowy Turniej koszykówki dziewcząt

Wereski Mariusz

     

I m. w zawodach

 

100 lat "Górki"

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Data : sobota, 18 sierpień 2018
19
Data : niedziela, 19 sierpień 2018
20
Data : poniedziałek, 20 sierpień 2018
22
Data : środa, 22 sierpień 2018
23
Data : czwartek, 23 sierpień 2018
24
Data : piątek, 24 sierpień 2018
25
Data : sobota, 25 sierpień 2018
26
Data : niedziela, 26 sierpień 2018
27
Data : poniedziałek, 27 sierpień 2018
28
Data : wtorek, 28 sierpień 2018
29
Data : środa, 29 sierpień 2018
30
Data : czwartek, 30 sierpień 2018

Galeria zdjęć

Licznik odwiedzin

Today 90

Yesterday 136

Week 756

Month 1996

All 87853

Currently are 101 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top