Studniówka 2018

W najbliższy piątek 5 stycznia o godzinie 12.00, tuż przed zaplanowaną na 6 stycznia Studniówką, na Kraśnickim Rynku zatańczą poloneza tegoroczni maturzyści  I LO im.Tadeusza Kościuszki i...

Czytaj więcej...

          

Lp.

Nazwa zawodów sportowych

Opiekun

Pow.

Rej.

Woj.

Miejsce

1.

Liga LA chłopców

Witkowski Włodzimierz

15

-

-

III m. w mistrzostwach powiatu

2.

Liga LA dziewcząt

Sielski Mariusz

15

-

-

II m. w mistrzostwach powiatu

3

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt

Sielski Mariusz

12

-

-

III m. w mistrzostwach powiatu

4.

Sztafetowe biegi przełajowe chłopców

Witkowski Włodzimierz

12

-

-

III m. w mistrzostwach powiatu

5.

Tenis indywidualny dziewcząt

Podwiązka Robert

5

2

1

II m. Zdyb Monika w Mistrzostwach Województwa

6.

Tenis indywidualny chłopców

Bańka Robert

5

1

-

Łatka Artur VII m. w Mistrzostwach Rejonu

7.

Pływanie dziewcząt

Bańka Robert

12

12

4

Hajdenraich Julia X m.

Rynkowska Martyna XI m.

Goleń Martyna XI m.

Bryczek Maria XII m. w Mistrzostwach Województwa

III m. w Mistrzostwach Rejonu (druż.)

8.

Pływanie   chłopców

Sielski Mariusz

12

12

1

Kowalski Jakub XIII m. w Mistrzostwach Województwa

V m. w Mistrzostwach Rejonu (druż.)

9.

Piłka ręczna chłopców

Kapuściński Leszek

12

-

-

IV m. w Mistrzostwach Powiatu

10.

Piłka ręczna

dziewcząt

Kapuściński Leszek

12

-

-

I m. w Mistrzostwach Powiatu - awans do rejonu

11.

Piłka siatkowa dziewcząt

Podwiązka Robert

12

-

-

III m. w Mistrzostwach Powiatu

12.

Piłka siatkowa chłopców

Podwiązka Robert

12

-

-

IV m. w Mistrzostwach Powiatu

13

Tenis stołowy drużynowy dziewcząt

Podwiązka Robert

2

-

-

I m. w Mistrzostwach Powiatu – awans do rejonu

14.

Tenis drużynowy chłopców

Bańka Robert

2

-

-

III m. w Mistrzostwach Powiatu

15.

Halowa piłka nożna chłopców

Bańka Robert

12

-

-

III m. w Mistrzostwach Powiatu

 

TURNIEJE TOWARZYSKIE

         

1.

Powiatowy Turniej w koszykówce dziewcząt i chłopców

Wereski Mariusz

10

-

-

II m. dziewcząt w powiecie

III m. chłopców w powiecie

             
             

2.

Powiatowy Turniej w halową piłkę nożną klas pierwszych

Bańka Robert

10

-

-

IV m. w powiecie

 

 

100 lat "Górki"

Kalendarz

Galeria zdjęć

Licznik odwiedzin

Today 8

Yesterday 185

Week 2094

Month 6377

All 41938

Currently are 36 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top