L.p.

Nazwa olimpiady/ konkursu/ zawodów

Opiekun

Liczba uczniów

 

szkoła

powiat

rejon

woj.

Osiągnięcia

1.

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Mariusz Bieniek

Dorota Wójtowicz

19

3

   

1

1

Kacper Zając,

Kaja Kijewska

2.

Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie

Mariusz Bieniek

Dorota Wójtowicz

23

   

5

1

Hubert Kuśmierz, Ewelina Czerebak,

Patrycja Trancygier,

Łukasz Dębicki,

Monika Kolasa,

Wiktoria Geneja

3.

Olimpiada Chemiczna

Beata Chmiel

2

   

2

Jakub Gryta,

Weronika Skrzypek

4

II Ogólnopolski Turniej All-chemiczny

Beata Chmiel

     

2

Jakub Gryta,

Weronika Skrzypek

5

Matura próbna na Wydziale Chemii UMCS

Beata Chmiel

     

1

V miejsce – Stanisław Dziurda

6

Matura próbna z chemii u Przyrodników

Beata Chmiel

     

1

Wyróżnienie – Jakub Gryta

7

Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” z geografii

Maria Cios

3

   

3

II etap

Paweł Chmiel,

Jakub Klonowski,

Michał Żuber

8

Olimpiada Języka Angielskiego

Anita Czech

Joanna Kapuścińska

Józef Anulewicz

6

11

8

       

9

Powiatowy Konkurs „Kraje Anglojęzyczne, Niemieckojęzyczne i Rosja”

Józef Anulewicz

Anita Czech

Marta Czerw

Joanna Kapuścińska

Monika Madej

Ewa Rej

Grażyna Stachyra

1

6

10

3

4

7

5

1

1

1

3

   

Sylwia Dębicka – I m

Maja Korda – II m

Paulina Oszust – III m

10.

Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

Józef Anulewicz

Anita Czech

Marta Czerw

Joanna Kapuścińska

 

40

   

Celina Zdybel – IV m

Weronika Żaba-V m

11.

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego

Anita Czech

7

     

Dominika Szczepanik-I m

12.

Konkurs na plakat o tematyce antyrasistowskiej "Two Colours One People"

Anita Czech

       

Kinga Michałek-nagroda specjalna

13.

V Konkurs Wiedzy o Rosji

Monika Madej

     

2

Alicja Łyjak – wyróżnienie

Konrad Żuraw

14.

Konkurs j. niemieckiego-Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua Plus

Monika Madej

6

     

Etap ogólnopolski:

Alicja Skrobucha- laureat I stopnia,

Tadeusz Chmiel-laureat I stopnia,

Zuzanna Lebowa-laureat IVstopnia

Michał Szalach-laureat IV stopnia,

Sylwia Dębicka-laureat IV stopnia,

Nicole Zemanek-laureat V stopnia

15

Powiatowy Konkurs Recytatorski „Myśląc Ojczyzna...”

Ewa Kozłowska

 

1

     

16

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

Elżbieta Lewniewska

30

   

2

Alicja Skrobucha –I m. w etapie wojewódzkim

17

39. Olimpiada Języka Niemieckiego

Monika Madej

Ewa Rej

Grażyna Stachyra

2

6

2

       

18

Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki

Krystyna Michnal

Mirosław Skrobucha

7

3

   

7

II etap

3

P. Chmiel, Jolanta Hołody, Aleksandra Ptaszek, Adrian Jaskowiak, Agata Szmit, Marcin Spyra, Alicja Skrobucha

Natalia Kufel, Michał Sabuła, Krystian Samborski

19.

Konkurs Matematyczny PANGEA

Mirosław Skrobucha

16

   

1

Krystian Samborski- finalista

20.

XXX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Jadwiga Nowomiejska

25

   

3

 
 

XV Powiatowa Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu

Katarzyna Dąbrowska

   

3

 

Wyróżnienie: Bartłomiej Rachoń, Kamil Kolaga, Katarzyna Kwiecińska

21.

Powiatowy Konkurs Recytatorski i Piosenki „Śladami Edwarda Stachury”

Alicja Ostrowska

Renata Staruch

 

2

2

   

Wyróżnienia: Oliwia Kuśmierz i Magda Blacha

Oliwia Różycka – II m

22.

Powiatowy Konkurs „Ugryźć sztukę”

Renata Staruch

Grażyna Stęgierska

 

1

1

     

23.

Konkurs Historyczny „KRĄG”

Dorota Wójtowicz

Katarzyna Wójtowicz

8

14

       

24.

Ogólnopolski Konkurs „Wygraj laboratorium”

Ewa Rej - Michalska

30

       

25.

IV Powiatowy Przegląd talentów „ Juvenes Artifex”

Izabela Dekiel

 

6

   

Oliwia Kuśmierz – I m,

Grupa Madewood – III m

26.

Konkurs szkolny „Życie i twórczość Henryka Sienkiewicza

Alina Olszówka

8

     

Katarzyna Kufel, Kamila Grochocka – I m,

Karolina Jakubczak – II m

       

Srebrna Tarcza

Brązowa Tarcza

Kalendarz

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top