Lp.

Imię i nazwisko

Osiągnięcia

opiekun: mgr Marta Plewa

1.

Anna Kowalska

III miejsce w kraju w Konkursie Ekologicznym „Eko-Planeta”

2.

Olga Bartkiewicz

Olga Malinowska

Justyna Jacniak

wyróżnienie w Konkursie Ekologicznym „Eko-Planeta”

3.

Agata Frączek

I miejsce w Powiatowej Olimpiadzie Wiedzy o Zdrowiu

I miejsce na etapie rejonowym Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia zorganizowanej przez Polski Czerwony Krzyż

opiekun: mgr Mariusz Bieniek

1.

Paweł Szast

Daniel Siudym

Piotr Misztal

finaliści okręgowej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej (Pułtusk)

2.

Daniel Siudym

Paweł Szast

finaliści okręgowej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej (Szczecin)

3.

Paweł Szast

Daniel Siudym

finaliści okręgowej Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

4.

Marta Bil

finalistka II etapu okręgowej Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

opiekun: mgr Ewa Rej

1.

Olga Malinowska

I miejsce w I Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego

opiekunowie: mgr Ewa Rej i mgr Alicja Żaba

1.

Olga Malinowska

I miejsce w Powiatowym Konkursie „Najpiękniejsze i najbardziej zadziwiające miejsca Anglii i Niemiec”

2.

Olga Bartkiewicz

III miejsce w Powiatowym Konkursie „Najpiękniejsze i najbardziej zadziwiające miejsca Anglii i Niemiec”

3.

Anna Kozłowska

wyróżnienie w Powiatowym Konkursie „Najpiękniejsze i najbardziej zadziwiające miejsca Anglii i Niemiec”

opiekun: mgr Grażyna Stachyra

1.

Izabela Bandosz

III miejsce w I Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego

II miejsce w Powiatowym Konkursie „Najpiękniejsze i najbardziej zadziwiające miejsca Anglii i Niemiec”

opiekunowie: mgr Ewa Rej i mgr Józef Anulewicz

1.

Wioleta Sołtys

wyróżnienie w Powiatowym Konkursie „Najpiękniejsze i najbardziej zadziwiające miejsca Anglii i Niemiec”

Srebrna Tarcza

Brązowa Tarcza

Kalendarz

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top