Studniówka 2018

W najbliższy piątek 5 stycznia o godzinie 12.00, tuż przed zaplanowaną na 6 stycznia Studniówką, na Kraśnickim Rynku zatańczą poloneza tegoroczni maturzyści  I LO im.Tadeusza Kościuszki i...

Czytaj więcej...

 

 

Nazwisko i imię ucznia/uczniów

Nazwa konkursu/konkursów

Opiekun p. J.Anulewicz

Edyta Pawełczak – kl. IIA

I miejsce w X Powiatowym Konkursie Języka angielskiego

Dominika Miernik – kl, III D

I miejsce w VI Powiatowym Konkursie Wiedzy o krajach anglojęzycznych

Opiekun p. M. Cios

Natalia Nieradko – kl. II C

III miejsce w powiatowym Konkursie geograficznym Mapa bez Tajemnic

Kamil Szwedo – kl.IA

Tomasz Kucio – kl. IIA

Wyróżnienia w powiatowym konkursie geograficznym Mapa bez Tajemnic

Opiekun p. I.Dekiel

Klaudia Smyk – kl. I C

Wyróżnienie w konkursie fotograficznym „Ślady społeczności żydowskiej w mojej miejscowości” organizowanym w województwach lubelskim, małopolskim i podkarpackim

Opiekun p. M.Czerw

Mateusz Kliza – kl. II G

III miejsce w VI Powiatowym Konkursie Wiedzy o krajach anglojęzycznych

Dominika Gałczyńska – kl. II C

III miejsce w X Powiatowym Konkursie Języka angielskiego

Opiekun p. J. Kapuścińska

Izabela Szaja– kl. II B

III miejsce w X Powiatowym Konkursie Języka angielskiego

Opiekun p. K. Michnal

Krzemiński Mateusz kl III A

Finalista Olimpiady „ O Diamentowy Indeks AGH”

Bartnik Michał kl III A

Byra Bartłomiej kl III A

Dzikowski Filip kl.III A

Jaskowska Paulina kl. III A

Miecznikowski Łukasz kl . III A

Rostek Szymon kl. III A

Serwatka Patryk kl. III A

Tylus Sylwia kl. III A

Zdyb Weronika kl.. III A

Olech Mateusz kl. III A

Żuraw Arkadiusz kl. III A

Cieślicka Dominika kl. III D

Baran Daria kl. III D

Boczek Wioletta kl. III D

Udział w II etapie Olimpiady Matematycznej organizowanej przez PWSZ w Zamościu

Krzemiński Mateusz kl. III A

Żuraw Arkadiusz kl. III A

Olech Mateusz kl. III A

Jaskowska Paulina kl. III A

Cieślicka Izabela kl. III D

Szaja Izabela kl. II B

Kufel Paweł kl. II B

Wnuk Przemysław kl. II B

Gawrysiak Kinga kl. I B

Udział w II etapie Konkursu Matematycznego organizowanego przez LSCDN w Lublinie pod patronatem UMCS

Krzemiński Mateusz kl. III A

Byra Bartłomiej kl. III A

Bartnik Michał kl. III A

Olech Mateusz kl. III A

Żuraw Arkadiusz kl. III A

Dzikowski Filip kl.III A

Miecznikowski Łukasz kl . III A

Zdyb Weronika kl.. III A

Fendrykowski Filip kl. III A

Cieślicka Dominika kl. III D

Boczek Wioletta kl. III D

Laureaci Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus

Opiekun p. M. Michnik

Daria Baran – kl. III D

I Miejsce w VII Powiatowym konkursie języka niemieckiego

Opiekun p. E .Rej

Aleksandra Korda – kl. I C

Laureatka III stopnia Olimpiady Wiedzy Archimes Plus – Lngua Plus

Opiekun p. A.Żaba

Jarosław Dobroć

III miejsce w VI Powiatowym Konkursie Wiedzy o krajach anglojęzycznych”

Opiekun p. W.Skrzyńska.

Anna Kozłowska – kl. I C

II miejsce w  Powiatowym Konkursie

„Z polszczyzną za pan brat”

Opiekun p. E. Lewniewska

Elżbieta Kucio – kl. I D

Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym „ Moje Boże Narodzenie”

Opiekun p. G. Stachyra

Ewa Gromek – kl. III E

III Miejsce w Powiatowym konkursie Języka Niemieckiego

Maciej Zarzeczny – kl. III B

IV miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego

100 lat "Górki"

Kalendarz

Galeria zdjęć

Licznik odwiedzin

Today 376

Yesterday 412

Week 1713

Month 7538

All 31731

Currently are 14 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top