Nazwisko i imię ucznia/uczniów

Nazwa konkursu/konkursów

Opiekun p. M. Bieniek

Anna Rachwał – kl. II F

Udział w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Agata Delekta – kl. II F

Anna Rachwał – kl. II F

Udział w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Opiekun p. M. Cios

Bartłomiej Ambrożkiewicz – kl. III A

Finalista etapu okręgowego XXXVIII Olimpiady Geograficznej

Dominik Kosikowski – kl. III A

Finalista III etapu Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z zakresu geografii z elementami geologii

Opiekun p. E. Kozłowska

Urszula Domańska – kl. II E

Udział w V Wojewódzkim Konkursie „Zawód: reporter”

Opiekun p. E. Lewniewska

Natalia Pielaszkiewicz – kl. II C

II miejsce w kategorii młodzież licealna i dorośli II Kraśnickiego Konkursu Kolęd zorganizowanego przez CKiP

Olga Radwan – kl. III E

V miejsce w kategorii młodzież licealna i dorośli II Kraśnickiego Konkursu Kolęd zorganizowanego przez CKiP

Opiekun p. P. Miecznikowski

Magdalena Białek – kl. III B

Laureatka III etapu Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z zakresu matematyki

Opiekun p. K. Michnal

Kamil Bochen – kl. III A

Laureat III etapu Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z zakresu matematyki, finalista Powszechnego Internetowego Konkursu Dla Uczniów Szkół Średnich z Matematyki – Politechnika Warszawska

Michał Pielaszkiewicz – kl. III A

Finalista III etapu Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z zakresu matematyki

Adam Nowomiejski – kl. III A
Karolina Piekarz – kl. III A

II etap Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z zakresu matematyki

Opiekun p. J. Nowomiejska

Bogumiła Bartkiewicz – kl. II C

Etap wojewódzki XXVII Olimpiady Ekologicznej 

Michał Pielaszkiewicz – kl. III A

Etap krajowy – finał XXVII Olimpiady Ekologicznej 

Opiekun p. M. Plewa

Dominika Bartnik – kl. III G

Etap wojewódzki XXVII Olimpiady Ekologicznej 

Paula Drabent – kl. II F

I miejsce w konkursie na „Ekotorbę” V Powiatowego Sejmiku Ekologicznego

Cezary Andruszczak – kl. II F

III miejsce w konkursie literackim „Rolnictwo ekologiczne – moda czy potrzeba” V Powiatowego Sejmiku Ekologicznego

Opiekun p. W. Skrzyńska

Rafał Czaja – kl. I F

Daria Baran – kl. II D

Udział w V Wojewódzkim Konkursie „Zawód: reporter”

Opiekun p. R. Staruch

Weronika Zdyb – kl. II A

  • I miejsce w V Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Myśląc Ojczyzna”
  • I miejsce w eliminacjach powiatowych oraz udział w Turnieju Wojewódzkim XV Jesiennego Konkursu Recytatorskiego

Sylwia Tylus – kl. II A

Wyróżnienie w V Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Myśląc Ojczyzna”

Opiekun p. M. Skrobucha

Marcin Kurzyna – kl. III D

II etap Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z zakresu matematyki

Opiekun p. G. Stachyra

Cezary Saluter – kl. III E

Udział w etapie wojewódzkim II Ogólnopolskiego Dyktanda Języka Niemieckiego

Opiekun p. Z. Szafran

Kamil Bochen – kl. III A

Filip Dzikowski – kl. II A

Filip Fendrykowski – kl. II A

Paulina Jaskowska – kl. II A

Damian Kowalik – kl. III G

Grzegorz Lubas – kl. III G

Łukasz Miecznikowski – kl. II A

Paweł Nowacki – kl. II A

Karolina Piekarz – kl. III A

Michał Pochwatka – kl. III D

Kacper Samolej – kl. III G

Izabela Szaja – kl. I B

Weronika Zdyb – kl. II A

Awans do eliminacji okręgowych VII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości

Opiekun p. D. Wójtowicz

Bartlomiej Ufniarz – kl. III G

Udział w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Anna Pawłasek – kl. III G

Etap wojewódzki Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

Patryk Serwatka – kl. II A

Krystian Plichta – kl. III G

Przemysław Wnuk – kl. I B

II etap konkursu Wiedzy o Monte Casino

Brązowa Tarcza

Kalendarz

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top