Nazwisko i imię ucznia/uczniów

Nazwa konkursu/konkursów

Opiekun p. Janina Plewa

Konrad Kilian – kl. III G

III miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie ekologicznym „Eko-planeta”

Dominika Bartnik – kl. II G

II miejsce w Powiatowej Olimpiadzie Wiedzy o Zdrowiu

Iwona Kuśmierz – kl. III F

I miejsce w konkursie literackim Powiatowego Sejmiku Ekologicznego

Alicja Grządka – kl.

II miejsce konkursie fotograficznym Powiatowego Sejmiku Ekologicznego

Opiekun p. Dariusz Ćwieka

Michał Pielaszkiewicz – kl. II A

VII miejsce w województwie w VI edycji regionalnego konkursu z fizyki „Rok przed maturą”

Opiekun p. Alicja Ostrowska

Weronika Zdyb – kl. I A

  • I  miejsce  w  Powiatowym        Konkursie Literackim „List do Chopina”
  • Laureatka Powiatowego konkursu Recytatorskiego „Myśląc Ojczyzna”
  • Wyróżnienie w Konkursie Literackim zorg. przez Muzeum – miejsce Pamięci w Bełżcu „Społeczność-3 żydowska mojego miasta i regionu”

Opiekun p. Wioletta Skrzyńska:

Iwona Kuśmierz – kl. III F

  • II miejsce w województwie w Konkursie Literackim „Zawód Reporter”
  • I miejsce w konkursie literackim Powiatowego       Sejmiku Ekologicznego

Opiekun p. Grażyna Stachyra

Michał Gnat – kl. III A

I miejsce w V Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego

Cezary Saluter – kl. II E

II miejsce w V Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego

Opiekun p. Mariusz Bieniek:

Agnieszka Sidorowicz – Kl. III F

IX miejsce w okręgu w Olimpiadzie Wiedzy o Prawach Człowieka

Szkolny Klub Europejski

  • Wyróżnienie w Prezentacji Finałowej CEO Młodzi Aktywiści Prezydencji
  • Wyróżnienie podczas Prezentacji Finałowej „Przywróćmy pamięć ”

Opiekun p. Izabela Dekiel

Ewa Pochwatka – kl. I C

Laureatka I miejsca w Konkursie Literackim zorg. przez Muzeum – miejsce Pamięci w Bełżcu „Społeczność żydowska mojego miasta i regionu”

Sylwia Paprocka – kl. I C

Wyróżnienie w Konkursie Literackim zorg. przez Muzeum – miejsce Pamięci w Bełżcu „Społeczność żydowska mojego miasta i regionu”

Opiekunowie: p. Joanna Kapuścińska, p. Ewa Rej

Bartłomiej Ambrożkiewicz – kl. II A

II miejsce w Powiecie w V Powiatowym Konkursie „Kraje Anglojęzyczne i Niemieckojęzyczne”

Paula Szymona – kl. III E

wyróżnienie w V Powiatowym Konkursie „Kraje Anglojęzyczne i Niemieckojęzyczne”

Opiekun p. Józef Anulewicz

Dominika Miernik – kl. I D

I miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

Opiekun: p. Joanna Kapuścińska

Ewelina Dzikowska – kl. II G

III miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

100 lat "Górki"

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Data : sobota, 18 sierpień 2018
19
Data : niedziela, 19 sierpień 2018
20
Data : poniedziałek, 20 sierpień 2018
22
Data : środa, 22 sierpień 2018
23
Data : czwartek, 23 sierpień 2018
24
Data : piątek, 24 sierpień 2018
25
Data : sobota, 25 sierpień 2018
26
Data : niedziela, 26 sierpień 2018
27
Data : poniedziałek, 27 sierpień 2018
28
Data : wtorek, 28 sierpień 2018
29
Data : środa, 29 sierpień 2018
30
Data : czwartek, 30 sierpień 2018

Galeria zdjęć

Licznik odwiedzin

Today 90

Yesterday 136

Week 756

Month 1996

All 87853

Currently are 115 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top