Nazwisko i imię ucznia/uczniów

Nazwa konkursu/konkursów

Opiekun p. Wioletta Skrzyńska:

Iwona Kuśmierz – kl. II F

  • III nagroda (Nagroda Dolnośląskiego Kuratora Oświaty) w IX Ogólnopolskim Turnieju Reportażu im. Wandy Dybalskiej zorganizowanego przez X LO we Wrocławiu.
  • laureatka I edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Jestem Szefową”, zorganizowanego przez Minister Elżbietę Radziszewską – Pełnomocnika Rządu do spraw Równego Traktowania i Katarzynę Hall – Ministra Edukacji Narodowej
  • nagroda główna w konkursie „Polska Prezydencja w Radzie Unii Europejskiej 2011 – szanse, wyzwania, zagrożenia” zorganizowanego przez Biuro Eurodeputowanej prof. Leny Kolarskiej – Bobińskiej
  • IX miejsce w finale okręgowym Konkursu Polska w NATO

Opiekun p. Janina Plewa:

Konrad Kilian – kl. II G

I miejsca w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko – Planeta”

Opiekun p. Mariusz Bieniek:

Iwona Kuśmierz – kl. II F

 

Agnieszka Sidorowicz – kl. II F

VII miejsce w okręgowym etapie Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Katarzyna Rejter – kl. III E

VII miejsce w finale okręgowym Konkursu Polska w NATO

Emilia Skrzyńska – kl. III D

XII miejsce w finale okręgowym Konkursu Polska w NATO

Opiekun p. Dorota Wójtowicz:

Krystian Plichta – kl. I G

I miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy Historycznej „Kraśnik wczoraj i dziś”

Opiekun p. Maria Cios:

 

I miejsce w II Powiatowym Konkursie Geograficznym „Mapa bez tajemnic”

Bartłomiej Ambrożkiewicz kl. I A, Damian Kępa kl. II A

II miejsce w II Powiatowym Konkursie Geograficznym „Mapa bez tajemnic”

Damian Wojtaszek kl. I A

III miejsce w II Powiatowym Konkursie Geograficznym „Mapa bez tajemnic”

Opiekun p. Józef Anulewicz:

Gadawska Pamela kl. III D

II miejsce (ex aequo) w III edycji Powiatowego Konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

Skrzyńska Emilia kl. III D

III miejsce w III edycji Powiatowego Konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

Opiekun p. Anita Czech:

Jędrzejewska Aneta  kl. III B

II miejsce (ex aequo) w III edycji Powiatowego Konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

Opiekun p. Joanna Kapuścińska:

Paula Szymona kl. II e

I miejsce w IV Powiatowym Konkursie "Kraje Anglojęzyczne i Niemieckojęzyczne,"

Opiekun p. Ewa Wiech:

Tomasz Wierzbicki – kl. II B

II miejsce w VII edycji Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego

Michał Gajor – kl. III A

IV miejsce w VII edycji Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun p. Grażyna Stachyra:

Bartosz Kapica – kl. III C

II miejsce w IV edycji Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego

100 lat "Górki"

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
23
24
Data : niedziela, 24 czerwiec 2018
25
Data : poniedziałek, 25 czerwiec 2018
26
Data : wtorek, 26 czerwiec 2018
27
Data : środa, 27 czerwiec 2018
28
Data : czwartek, 28 czerwiec 2018
29
Data : piątek, 29 czerwiec 2018
30
Data : sobota, 30 czerwiec 2018

Galeria zdjęć

Licznik odwiedzin

Today 197

Yesterday 341

Week 1609

Month 7351

All 78888

Currently are 361 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top