Studniówka 2018

W najbliższy piątek 5 stycznia o godzinie 12.00, tuż przed zaplanowaną na 6 stycznia Studniówką, na Kraśnickim Rynku zatańczą poloneza tegoroczni maturzyści  I LO im.Tadeusza Kościuszki i...

Czytaj więcej...

 

Imię i nazwisko ucznia/uczniów

Nazwa konkursu

Opiekun:  p. Wioletta Skrzyńska

Iwona Kuśmierz kl. I F

Grand Prix Wojewódzkiego Konkursu na Reportaż „Zawód: reporter”. Konkurs był zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie, pod patronatem: Lubelskiego Kuratora Oświaty, Starosty Powiatu Lubartowskiego i Gazety Wyborczejw Lublinie

I miejsce w Konkursie Literackim „Rodzinna Europa” zorganizowanym przez Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie pod patronatem „Kuriera lubelskiego”

Agnieszka Sidorowicz  kl. I F

wyróżnienie w Konkursie Literackim „Rodzinna Europa” zorganizowanym przez Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie pod patronatem „Kuriera lubelskiego”

Opiekun: p. Deonizy Podgajny

Damian Lodowski kl. II B

I miejsce w wojewódzkim konkursie z fizyki 
i astronomii „Rok przed maturą” zorganizowanym przez Oddział Lubelski Polskiego Towarzystwa Fizycznego, Instytut Fizyki UMCS i Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli

Grzegorz Szpyra i Arkadiusz Dyguś kl. II B

udział w II etapie wojewódzkiego konkursu z fizyki 
i astronomii „Rok przed maturą” zorganizowanym przez Oddział Lubelski Polskiego Towarzystwa Fizycznego, Instytut Fizyki UMCS i Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli

Opiekun: p. Janina Plewa

Ewa Targońska kl. II C

I miejsce w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu „EKO-PLANETA” oraz udział w etapie wojewódzkim Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Katarzyna Targońska kl. III E, Magdalena Łakoma kl. I C, Anna Kowalska kl. III E, Joanna Budkowska kl. II C, Róża Oleszko kl. III E, Paweł Obłąk kl. III C oraz Kamila Stachyra i Ewa Targońska kl. II C.

czołowe miejsca w konkursach ogłoszonych w ramach drugiej edycji „Powiatowego Sejmiku Ekologicznego”

Dagmara Jach kl. I G

bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „EKO-PLANETA

Magdalena Łakoma kl. I G

I miejsce w Powiecie w konkursie ekologicznym pod hasłem „Cudze chwalicie...”, I miejsce w Powiatowym Konkursie „Miejsca, które nie mogą zaginąć” oraz udział w Konkursie „EKO-PLANETA”

Opiekun: p. Beata Chmiel

Eliza Kwiatkowska, Ewa Targońska i Kamila Stachyra kl. II C

udział w II etapie konkursu chemicznego „Rok przed maturą”, organizowanego pod patronatem Wydziału Chemii UMCS

Opiekun: p. Grażyna Bryczek

Monika Tęsna kl. II F

wyróżnienie w konkursie na pracę pisemną „Młodzież jakiej nie znacie” zorg. przez Instytut Pedagogiki KUL

Opiekunowie:  p. Katarzyna Brzozowska, p. Dorota Mazurek

Michał Dziedzic i Tomasz Wierzbickikl. I B oraz Michał Biały, Michał Gajor
i Przemysław Pudło kl. II A

jedno z trzech wyróżnień w V Regionalnym Konkursie  „Dzień Bezpiecznego Komputera” zorganizowanym przez Zespół Szkół Energetycznych w Lublinie we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli

Opiekun:  p. Mariusz Bieniek

Daniel Chłodny, Karolina Jastrzębska, Katarzyna Rejter, Emilia Skrzyńska, Wioletta Skrzypek i Tomasz Sokół

Udział w eliminacjach okręgowych „Polska w NATO”

Opiekun: p. Anita Czech

Bartosz Zalewski  kl. III D i Aneta

Jędrzejowska kl. II B

Odpowiednio II i IV miejsca w II Powiatowym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych zorg. przez Zespół Szkół nr 2

Opiekunowie:

p. Anita Czech, p. Ewa Rej, p. Marta Czerw, p. Alicja Żaba

Aneta Jędrzejowska  kl. II B, Wioleta Sołtys  kl. III E i Paula Szymona  kl. I E.

trzy pierwsze miejsca w III Powiatowym Konkursie „Kraje anglojęzyczne i niemieckojęzyczne” zorg. przez Zespół Szkół nr 3

Opiekun: p. Maria Cios

Damian Kępa kl. I A

III miejsce w 
I Powiatowym Konkursie Geograficznym „Mapa bez tajemnic”

Opiekun: p. Grażyna Bryczek

Drużyna w składzie: Justyna Blacha, Agata Samolej, Monika Tęsna kl. II F oraz Karol Prokop kl. I G

I miejsce w rywalizacji drużynowej w II Powiatowym Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II

Opiekun: p. Elżbieta Lewniewska

drużyna w składzie: Bartosz Kapica, Emilia Brodowska kl. II C oraz Joanna Szwedo i Agnieszka Kamińska  kl. II E

III miejsce w rywalizacji drużynowej w II Powiatowym Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II

Bartosz Kapica kl. II c, Joanna Szwedo i Agnieszka Kamińska  kl. II E

udział w diecezjalnym etapie XIII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej.

Opiekunowie: p. Krystyna Michnal, p. Mirosław Skrobucha

Kamil Dziewulski i Damian Kępa kl. I A

Tomasz Wierzbicki  kl. I B

Konrad Kilian i Dagmara Jach  kl. I G

Karolina Krop kl. II A

Grzegorz Szpyra, Damian Lodowski i Michał Swórka kl. II B

Bartosz Kapica i Ewa Targońska kl. IIC

Bardzo dobre wyniki w X i XI edycji Międzynarodowego Konkursu OXFORD – MATEMATYKA PLUS.

100 lat "Górki"

Kalendarz

Galeria zdjęć

Licznik odwiedzin

Today 377

Yesterday 412

Week 1714

Month 7539

All 31732

Currently are 16 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top