Opiekun: p. Mariusz Bieniek

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Etap okręgowy:

  1. Michał                 

  2. Czajka Łukasz  

  3. Babiracki Błażej

Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka

I etap eliminacji okręgowych:

Kuśmierczyk Robert

Chwałka Natalia

Hołody Katarzyna

Iskra Karolina

II etap eliminacji okręgowych:

Kuśmierczyk Robert

Hołody Katarzyna

Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej (Pułtusk)

1.      Puzoń Ewelina

2.      Bandosz Izabela

3.      Czajka Łukasz

W II etapie eliminacji okręgowych:

Puzoń Ewelina – 8 miejsce,

Bandosz Izabela – 12 miejsce.

Konkurs Wiedzy o UE organizowany przez eurodeputowanego Z. Podkańskiego

Etap okręgowy:

1.      Puzoń Ewelina

2.      Kuśmierczyk Robert

3.      Patyniak Michalina

Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej (Szczecin)

1.      Puzoń Ewelina

2.      Frączek Katarzyna

Puzoń Ewelina – 8 miejsce w okręgu

Opiekun p. Barbara Kamińska-Dobrzańska

VII Edycja Konkursu „Polska Walcząca”

I miejsce w powiecie:

Paweł Biały – II b.

Opiekun p. Dorota Wójtowicz

VII Edycja Konkursu „Polska Walcząca”

Wyróżnienie:

Alicja Bednara - kl. I d,

Emilia Skrzyńska - kl. I d.

Opiekun p. Marta Plewa

I Powiatowy Konkurs Wiedzy Ekologicznej

I miejsce w powiecie:

Katarzyna Targońska – kl. II e

I Powiatowy konkurs literacki „Co mogę zrobić”

I miejsce w powiecie:

Katarzyna Ośka – kl. I c.

I Powiatowy Konkurs Plastyczny (na plakat ekologiczny)

I miejsce w powiecie:

Joanna Budkowska – kl. I c,

II miejsce w powiecie:

Katarzyna Frączek – kl. III f

I Powiatowy Konkurs Fotograficzny Eko-Detektyw

II miejsce w powiecie:

Karolina Iskra – kl. III e

Powiatowy konkurs Fotograficzny „Wyjątkowe miejsca w moim powiecie”

II miejsce w powiecie:

Karol Padała – kl. II e

VII Powiatowa Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu

III miejsce w powiecie:

Anna Kowalska – kl. II e

Powiatowy Konkurs Ekologiczny pod hasłem „Cudze chwalicie”

Etap powiatowy:

Katarzyna Targońska – kl. II e,

Ewa Targońska – kl. I c

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Eko-Planeta”

III miejsce w województwie:

Anna Kowalska – kl. II e,

Bardzo dobry wynik:

Anna Wieleba – kl. II e,

Róża Magdalena Łukomska – kl. I d,

Wyróżnienia:

Agnieszka Dudzińska – kl. I f,

Przemysław Kowalik – kl. II e,

Katarzyna Targońska – kl. II e,

Ewelina Łapa – kl. III d.

XXIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Udział w etapie wojewódzkim:

Katarzyna Targońska – kl. II e,

Ewa Targońska – kl. I c

Opiekun p. Jadwiga Nowomiejska

XXIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Udział w finale etapu wojewódzkiego:

Agnieszka Panecka – kl. III c

Opiekun p. Grażyna Stęgierska

Ogólnopolski Konkurs Literacki „Dekalog 89+”

Laureatka II wyróżnienia:

Agnieszka Dłużniewska – kl. II c

Opiekun p. Wioletta Skrzyńska

I Powiatowy Konkurs Recytatorski „Myśląc Ojczyzna”

2 laureatki: Anna Kowalska, Anna Wieleba

Opiekun p. Alicja Żaba

V Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

II miejsce w powiecie:

Olga Malinowska – kl. III e

Opiekun p. Joanna Kapuścińska

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

I miejsce w powiecie:

Sylwia Siudym

Opiekun p. Anita Czech

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

II miejsce w powiecie:

Bartosz Zalewski – kl. II d

Wyróżnienie – VI m.:

Aneta Jędrzejowska – kl. I b.

V Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

IV miejsce:

Przemysław Wąsowicz – kl. II d

II Powiatowy Konkurs „Najpiękniejsze Miejsca Krajów Anglojęzycznych i Niemieckojęzycznych”

III miejsce:

Aneta Jędrzejowska – kl. I b

Opiekun p. Ewa Rej

II Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego

I miejsce:

Olga Malinowska – kl. III e

II Powiatowy Konkurs „Najpiękniejsze Miejsca Krajów Anglojęzycznych i Niemieckojęzycznych

I miejsce:

Wioleta Sołtys – kl. II e,

Wyróżnienie:

Magdalena Kapała – kl. II c

100 lat "Górki"

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
23
24
Data : niedziela, 24 czerwiec 2018
25
Data : poniedziałek, 25 czerwiec 2018
26
Data : wtorek, 26 czerwiec 2018
27
Data : środa, 27 czerwiec 2018
28
Data : czwartek, 28 czerwiec 2018
29
Data : piątek, 29 czerwiec 2018
30
Data : sobota, 30 czerwiec 2018

Galeria zdjęć

Licznik odwiedzin

Today 197

Yesterday 341

Week 1609

Month 7351

All 78888

Currently are 358 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top