Osiągnięcia uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Kraśniku w Olimpiadach i Konkursach Wiedzy w roku szkolny 2018/2019

(data aktualizacji 15 czerwca 2019)

 Olimpiady Wiedzy

lp

Nazwa Olimpiady

Nauczyciel

Liczba uczniów /Nazwa etapu/Najwyższe osiągnięcia

Szkolny/Powiatowy

Okręgowy

/Wojewódzki

Ogólnopolski

/Centralny

1

Olimpiada Chemiczna Beata Chmiel  

Skrzypek Szymon, kl. I D

 
2 Olimpiada Chemiczna Ewa Rej Michalska  

Agata Miecznikowska, kl. 3D,

- II etap Olimpiady Chemicznej
 

3

42. Olimpiada Języka Niemieckiego Ewa Rej 7

 

 

 Adrian Rachoń kl. IIIC 
finalista etapu centralnego
4 42. Olimpiada Języka Niemieckiego Katarzyna Bownik 4    
5 Olimpiada Języka Angielskiego n-le języka angielskiego 30    
6 LX edycja Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Mariusz Bieniek 8

Patrycja Zgardzinska – kl.IIIF Jakub Bieniek – kl. II C,

 
7 Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Magdalena Frączek  

Patrycja Zgardzińska kl III F -awans do drugiego etapu Olimpiady

 
8 Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Prawie LEX Mariusz Bieniek 9

Weronika Drop
Kamila Krzysztoń
Patrycja Zgardzińska, kl.III F

 
9 XIII Ogólnopolska  Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej „GWIEZDNY KRĄG” Mariusz Bieniek 10 Jakub Bieniek– kl. II C
Patrycja Zgardzińska – kl.III F Karol Kurzyna – kl. II B
Klaudia Tokarska – kl. III F
Jakub Dul – kl. III F
 
10 48 Olimpiada Biologiczna Jadwiga Nowomiejska    

Agnieszka Cichocka, Mateusz Gąbka kl. III D- 
finaliści etapu centralnego

11 XXXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Monika Pawłasek 8 uczniów

Michał Skrobucha kl. 1A

 
12 XXXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Jadwiga Nowomiejska  

 

Agnieszka Cichocka kl. 3D, Mateusz Gąbka kl.3D
- finaliści etapu okręgowego

 

 
13 XII Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH z matematyki n-le matematyki  

Skrobucha Michał, kl.I A (nauczyciel - Piotr Miecznikowski),
Erdzik Michał, Kępa Paulina, Krawiec Weronika, Powęzka Martyna, Węcławski Artur, kl. III A (nauczyciel - Mirosław Skrobucha),
Nowakowski Jakub , kl. III B (nauczyciel Katarzyna Chapska),
Kolaga Kamil, kl. IVAT
(nauczyciel - Izabela Guściora

 
14 XVIII Powiatowa Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu Monika Pawłasek 20 uczniów

3 uczniów - udział

 
Konkursy

 

1 Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Krąg"- II RP w l.1918 - 39 Agnieszka Przywara,
Dorota Wójtowicz
22 uczniów  

Nikodem Budkowski - laureat krajowy

2 Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Krąg."Polska w l.1939-45 Agnieszka Przywara,
Dorota Wójtowicz
18 uczniów    
3 Konkurs Wiedzy o Monte Cassino

Mariusz Bieniek, Izabela Dekiel, Dorota Wójtowicz, Agnieszka Przywara

22 uczniów Bożek Jan 2F (M.Bieniek)Skrok Michał 1F (D.Wojtowicz)Pluta Emilian 3B (A.Przywara )  
4 Ogólnopolski Konkurs „TURBOLANDESKUNDE - WĘDRÓWKA PO KRAJACH NIEMIECKIEGO OBSZARU JĘZYKOWEGO”- V EDYCJA 2018/2019 „TURBOLANDESKUNDE – ӦSTERREICH” Ewa Rej,
Katarzyna Bownik, Grażyna Stachyra
27 uczniów    
5 Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „An der KUL ist Deutsch cool!” - Edycja 2018/2019 organizowany przez Instytut Filologii Germańskiej KUL Ewa Rej,
Katarzyna Bownik, Grażyna Stachyra
11 uczniów

Biegaj Alicja (kl. 1e), Kołtun Oliwia (kl.3e), Konarska Martyna (kl. 2e), Pielaszkiewicz Maciej (kl.2e), Zgardzińska Patrycja (kl.3f) - opiekun Ewa Rej

 

Michał Skrobucha kl.Ia -opiekun Grażyna Stachyra

Karol Wiśniewski (kl. 2d), Ilona Żuraw (kl. 3d) - opiekun Grażyna Stachyra

 

 
6 Konkurs kreatywnego pisania: Współczesna bajka na motywach baśni Braci Grimm zorganizowanym przez Koło Naukowe Germanistów Instytutu Germanistyki i Lingwistyki Stosowanej UMCS Ewa Rej      

Alicja Flis oraz Julia Koba z kl. 2e otrzymały wyróżnienie

 7 Powiatowy konkurs recytatorski "Śladami Edwarda Stachury" (konkurs jednoetapowy) Wioletta Skrzyńska  

Magdalena Tyzo, kl. 2C - I miejsce

   
8 Powiatowy konkurs recytatorski "Myśląc Ojczyzna" Wioletta Skrzyńska  

Magdalena Tyzo, kl. 2C - III miejsce

   
 9  XXV Ogólnopolski Turniej Jednego Wiersza o Laur Plateranki Wioletta Skrzyńska     Zuzanna Kalinowska,
kl. II C - udział
 10  Ogólnopolski Konkurs Poetycki “Myśmy wciąż do Niepodległej szli...” Wioletta Skrzyńska      Zuzanna Kalinowska,
kl. II C - udział
 11 XIX Konkurs Piosenki im. Edwarda Stachury (konkurs powiatowy) Renata Staruch  

Kacper Jabłoński, kl. 1 A

- udział
   
12 XXVI edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK Robert Bańka 24 uczniów Magdalena Wójtowicz, kl. 3D, udział w etapie  wojewódzkim  
13 Wojewódzki konkurs "Grzyby - skarby natury" Monika Pawłasek  

Weronika Jamróz, kl. 2E, udział

 
14 Powiatowy konkurs "Zdrowa i piękna mama" Monika Pawłasek 8 uczniów 3 uczniów  
15

Ogólnopolskie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK

Robert Bańka

etap rejonowy - I miejsce:

Gabrysia Ryłło, Marlena Bryczek, Patrycja Krawczyk z 2D, Maja Sygacz z 3D i Patryk Sowa z 3 E

etap wojewódzki - II miejsce:

Gabrysia Ryłło, Marlena Bryczek, Patrycja Krawczyk z 2D, Maja Sygacz z 3D i Patryk Sowa z 3 E

 
16 Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

Ks.Adam Woch,

Elżbieta Lewniewska

19 uczniów

Michał Skrobucha IA -opiekun KS.Adam Woch

Maryla Niedzielska, Julia Wieczorek-kl. 2E - opiekun Elżbieta Lewniewska

 
17

Powiatowy Konkurs "Kraje Anglojęzyczne, Niemieckojęzyczne i Rosja"

Joanna Kapuścińska i
Ewa Rej
Anita Czech i Magdalena Kudła
Józef Anulewicz i Katarzyna Bownik
 

Mateusz Gąbka - kl. 3D I miejsce -opiekunowie J.Kapuścińska i E.Rej

Antoni Szlafka kl. 3 B II miejsce - opiekunowie A.Czech i M.Kudła

Franciszek Rej - kl. 2D - wyróżnienie - opiekunowie J.Anulewicz i K.Bownik

 

 
18 Ekologia po Hiszpańsku Paulina Dąbrowska

Martyna Węgorowska, kl. 2e - 4 miejsce wyróżnienie

   
19 "Maravillas de Espana y del mundo hispano Paulina Dąbrowska

7 uczestników,

Michał Żaba - kl. 2a, Patrycja Chmiel kl. 2d i Karol Żuraw kl. - 3e wyróżnienia

konkurs plastyczny
   
20 Konkurs multimedialny Świat muzyki ukraińskiej organizowany przez KUL Renata Staruch      Maciej Pielaszkiewicz i Nikodem Budkowski zdobyli II miejsce
21

Konkurs pt. ,,Czytamy Laureatów Nagród Literackich''

Renata Staruch

2 uczniów,Maciej Pielaszkiewicz zdobył III miejsce

   
22 Powiatowy Konkurs Krajoznawczy rok szkolny 2018/2019 Maria Cios

Patrycja Zgardzińska I miejsce,
Aleksandra Jackowska III miejsce,
Karolina Pałys IV miejsce
(miejsca na szczeblu powiatowym)

   
 23 V Ogólnopolski Turniej All-chemiczny organizowany na Wydziale Chemii UMCS Beata Chmile   Udział w I etapie - jedna drużyna-3 uczniów z kl.ID  
24 V Ogólnopolski Turniej All-chemiczny organizowany na Wydziale Chemii UMCS Ewa Rej Michalska   udział w II etapie- jedna drużyna- 3 uczniów z kl. IIID- A.Miecznikowska, N.Sygacz, M.Gąbka  
 25 Ogólnopolski Konkurs Chemiczny Alchemik Beata Chmiel  

udział 11 uczniów z klas ID i IIC- jedno wyróżnienie

 

 

 

 

 

 

 

Brązowa Tarcza

Kalendarz

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top