Udział uczniów w olimpiadach, konkursach, zawodach sportowych

w I semestrze roku szkolnego 2016/2017.

Lp.

Nazwa olimpiady/ konkursu/ zawodów

Opiekun

Liczba uczniów

szkoła

powiat

rejon

woj.

Osiągnięcia

1

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Dorota Wójtowicz

14

   

1

Kacper Zając

2

Konkurs internetowy w Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie org. przez Kuratorium z okazji 98 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości

Dorota Wójtowicz

     

3

 

3

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „KRĄG”

Katarzyna Wójtowicz

Dorota Wójtowicz

2

5

     

Nie rozstrzygnięty

4

Olimpiada historyczna

Dorota Wójtowicz

Katarzyna Wójtowicz

1

 

1

 

Mateusz Gąbka

5

Olimpiada Wiedzy o Mediach organizowana przez UW

Magdalena Frączek

     

1

Aleksandra Jarosz-etap centralny (17-18.03.2017)

6

Powiatowy konkurs recytatorski "Myśląc Ojczyzna..."

Alicja Ostrowska

 

1

   

1 miejsce - Aleksandra Surdacka

7

Powiatowy Konkurs Recytatorski i Piosenki „Śladami Edwarda Stachury”

Alicja Ostrowska

 

1

     

Magdalena Frączek

 

4

   

Wyróżnienia: Patrycja Zgardzińska, Agnieszka Cichocka, Luiza Grinberg, Emilian Pluta

8

Powiatowy Konkurs „Ugryźć sztukę”

Alicja Ostrowska

 

4

   

Nie rozstrzygnięty

9

XXVII Olimpiada Teologii Katolickiej pod hasłem: „Orędzie fatimskie jako znak nadziei dany przez Miłosiernego Ojca”

Adam Woch

7

   

2

Paulina Bujak

Kinga Sielska

Nie rozstrzygnięty

10

Olimpiada Języka Angielskiego

Anita Czech

Józef Anulewicz

~15

     

.

11

Wojewódzki konkurs języka niemieckiego "An der KUL ist Deutsch cool."

Ewa Rej

10

   

3

Sylwia Dębicka,

Mateusz Gąbka, Weronika Trynkiewicz

Nie rozstrzygnięty

Madej Monika

3

   

2

Alicja Skrobucha Zuzanna Lebowa

Nie rozstrzygnięty

12

40. Olimpiada Języka Niemieckiego

Ewa Rej

4

       

13

Ogólnopolski konkurs „Turbolandeskunde – wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego” III edycja 2016/2017 „Turbolandeskunde – die Schweiz”

Ewa Rej

12

 

3

 

Agnieszka Cichocka

Mateusz Gąbka

Bartosz Minik

Nie rozstrzygnięty

14

Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki

Krystyna Michnal

7

   

7

Gryta Elżbieta

Jurak Marta

Jurek Kinga

Jurek Mateusz

Kołodziej Klaudia

Pielaszkiewicz Alina

Skrobucha Alicja.

Nie rozstrzygnięty

Mirosław Skrobucha

2

   

2

Dominika Radwan

Artur Ćwieka

Nie rozstrzygnięty

Piotr Małek

6

   

6?

Czarnecka Justyna

Kawa Marta

Korda Maja

Mazur Dominika

Stasiniak Paulina

Żaba Weronika

15

Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” z geografii

Maria Cios

3

   

2

Suliga Agata

Kufel Tomasz

Nie rozstrzygnięty

16

Olimpiada Chemiczna

Beata Chmiel

1

   

1

Weronika Skrzypek

17

Konkurs Informatyczny "Bóbr" organizowany przez Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz firmę Learnetic z Gdańska

Dorota Jarmuł

9

       

18

XXV Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

Robert Bańka

1

 

1

 

I miejsce- Renata Petynka

19

XXXII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Jadwiga Nowomiejska

21

   

3

Nie rozstrzygnięta

 

Zestawienie semestralne

 

123

8

5

33

 

100 lat "Górki"

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
23
24
Data : niedziela, 24 czerwiec 2018
25
Data : poniedziałek, 25 czerwiec 2018
26
Data : wtorek, 26 czerwiec 2018
27
Data : środa, 27 czerwiec 2018
28
Data : czwartek, 28 czerwiec 2018
29
Data : piątek, 29 czerwiec 2018
30
Data : sobota, 30 czerwiec 2018

Galeria zdjęć

Licznik odwiedzin

Today 198

Yesterday 341

Week 1610

Month 7352

All 78889

Currently are 366 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top