Zapraszamy, tych z Państwa, którzy nie odebrali w czasie uroczystosci jubileuszu stulecia szkoły zamówionych pamiatek (książka i wydawnictwo) oraz opłacili je wcześniej. Materiały można odebrać w sekretariacie szkoły w godzinach 8.00-15.00. Ze względów organizacyjnych, byłoby miło, gdyby znaleźli Państwo czas i odebrali zamówione materiały do końca września.

Oczywiście nie musicie tego Państwo robić osobiście, wystarczy jeśli po materiały zgłosi się ktoś z Państwa rodziny czy znajomych (przy odbiorze nie sprawdzmy żadnych dokumentów).

Informujemy również, że pozostała pewna ilość książek, która może zostać rozprowadzona wśród osób zainteresowanych, a nie dokonały wcześniej zamówienia. Książki będzie rozprowadzał sekretariat szkoły do wyczerpania zapasu. Cena wydawnictwa to 30 zł płatne gotówką w sekretariacie szkoły. 

Jeśli chodzi o medale pamiątkowe, to jeżeli będzie odpowiednio duże zaineresowanie, to dokonamy  zamówienia dodatkowej partii tych pamiątek. Cena medalu pamiątkowego z etui 20 zł. Prosilibyśmy o dokonanie wstępnego zamówienia na  medal pamiątkowy do końca września 2018 na adres mailowy szkoły z podaniem nazwiska imienia oraz kontaktu telefonicznego, tak aby mozna było podjąć stosowne działania organizacyjne. 

Brązowa Tarcza

Kalendarz

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top