Nasza Panorama

Zapraszamy na Dzień Drzwi Otwartych 28 kwietnia 2020

Z satysfakcją odnotowujemy informację, która napłynęła od organizatorów konkursu " Two Colours One People". Nasza uczennica Kinga Michałek odebrała w czwartek 10 marca 2016 nagrodę specjalną w katregorii szkół ponadgimnazjalnych.

Tego dnia w Łukowie odbyło się uroczyste podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Two Colours One People” o tematyce antyrasistowskiej. Z przyjemnością informujemy, że organizatorzy konkursu docenili wysoki poziom pracy naszej uczennicy – Kingi Michałek (kl. I b), przyznając jej nagrodę specjalną. Warto dodać, że konkurs odbył się pod honorowym patronatem Posła do Parlamentu Europejskiego – Krzysztofa Hetmana, UNICEF, Przedstawiciela Komisji Europejskiej w Polsce, Fundacji na rzecz Różnorodności Społecznej i Europejskiego Forum Młodzieży. Dodatkową atrakcją spotkania były warsztaty dla uczestników konkursu, poprowadzone w języku angielskim przez niektórych członków jury.

Kindze gratulujemy i życzymy następnych sukcesów!

Poniżej podajemy relację Kingi z tego wydarzenia:

Cieszę się, że mogłam wziąć udział w takim ważnym przedsięwzięciu pod patronatem UNICEF. Dzięki temu miałam okazję spotkać wielu niezwykłych ludzi o podobnych zainteresowaniach i poglądach. Miło spędziłam czas i cieszę się, że jury doceniło moje starania i udało mi się odnieść sukces.

Kinga Michałek

Galeria zdjęć z wręczenia nagród

 

Srebrna Tarcza

Brązowa Tarcza

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top