Nasza Panorama

Zapraszamy na Dzień Drzwi Otwartych 28 kwietnia 2020

2 marca 2016 roku w Lublinie odbędą się eliminacje okręgowe Olimpiady Wiedzy o Państwie i Prawie, których organizatorem jest Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w Rzeszowie. W eliminacjach szkolnych, które odbyły się w naszej szkole 2 grudnia uczestniczyło 33 uczniów. Do eliminacji okręgowych zakwalifikowało się 6 uczniów I LO.

Są to:

Ewelina Czerebak -III F

Łukasz Dębicki – III E

Wiktoria Geneja- II E

Monika Kolasa – II E

Hubert Kuśmierz – III F

Patrycja Trancygier – II F.

Celem interdyscyplinarnej Olimpiady Wiedzy o Państwie i Prawie jest szerzenie wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych  wiedzy z zakresu szeroko pojmowanej problematyki dotyczącej m.in. państwa, prawa, w tym - konstytucyjnego, zasad i procedur demokratycznych, Unii Europejskiej, Praw Człowieka. Cele te są bliskie uczniom I LO, którzy chętnie uczestniczą w tego typu konkursach i olimpiadach. W organizowanej w listopadzie w naszej szkole Olimpiadzie Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym uczestniczyło 23 uczniów.
W eliminacjach okręgowych naszą szkołę reprezentowali Marlena Kijewska z klasy III F oraz Kacper Zając z klasy II F.

Opiekunami uczniów są pani Dorota Wójtowicz oraz pan Mariusz Bieniek.

Srebrna Tarcza

Brązowa Tarcza

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top