26 kwietnia w ramach XIX Powiatowego Konkursu Krajoznawczego ,,Czy znasz swój region?” odbył się Powiatowy Sejmik Krajoznawczy, w którym uczestniczyły także nasze uczennice z klasy I D : Gabriela Ryłło, Marlena Bryczek oraz Patrycja Krawczyk. Tego roku młodzież zwiedzała gminę Kraśnik.

Dziewczęta wraz z grupą z całego powiatu odwiedziły najpiękniejsze zabytki oraz obiekty w naszej okolicy. Były m.in. w kościele pw. Wniebowzięcia NMP, w kościele Św. Ducha, w kaplicy pw. Trójcy Przenajświętszej w Stróży, w cegielni CEKOBUD itd. Trasa była bardzo atrakcyjna, ale także wymagająca pod względem fizycznym. Podsumowanie sejmiku oraz konkursu odbyło się w Szkole Podstawowej w Stróży.

W tym miejscu mamy przyjemność ogłosić, że uczennica klasy II F Patrycja Zgardzińska zajęła I miejsce w Powiatowym Konkursie Krajoznawczym ,,Czy znasz swój region?” w kategorii liceum. Pozostałe uczestniczki zaprezentowały się również bardzo dobrze, Marlena Bryczek uplasowała się tuż za podium zajmując 4 miejsce. Poza tym dyplomy za udział otrzymały: Gabriela Ryłło, Patrycja Krawczyk (I D) oraz Marta Kolasińska (II F). Nagrody wręczył Starosta Kraśnicki Pan Andrzej Maj.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz życzymy wytrwałości w poznawaniu naszej małej ojczyzny, jaką jest Powiat Kraśnicki!

Srebrna Tarcza

Brązowa Tarcza

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top