Nasza Panorama

Zapraszamy na Dzień Drzwi Otwartych 28 kwietnia 2020

26 kwietnia w ramach XIX Powiatowego Konkursu Krajoznawczego ,,Czy znasz swój region?” odbył się Powiatowy Sejmik Krajoznawczy, w którym uczestniczyły także nasze uczennice z klasy I D : Gabriela Ryłło, Marlena Bryczek oraz Patrycja Krawczyk. Tego roku młodzież zwiedzała gminę Kraśnik.

Dziewczęta wraz z grupą z całego powiatu odwiedziły najpiękniejsze zabytki oraz obiekty w naszej okolicy. Były m.in. w kościele pw. Wniebowzięcia NMP, w kościele Św. Ducha, w kaplicy pw. Trójcy Przenajświętszej w Stróży, w cegielni CEKOBUD itd. Trasa była bardzo atrakcyjna, ale także wymagająca pod względem fizycznym. Podsumowanie sejmiku oraz konkursu odbyło się w Szkole Podstawowej w Stróży.

W tym miejscu mamy przyjemność ogłosić, że uczennica klasy II F Patrycja Zgardzińska zajęła I miejsce w Powiatowym Konkursie Krajoznawczym ,,Czy znasz swój region?” w kategorii liceum. Pozostałe uczestniczki zaprezentowały się również bardzo dobrze, Marlena Bryczek uplasowała się tuż za podium zajmując 4 miejsce. Poza tym dyplomy za udział otrzymały: Gabriela Ryłło, Patrycja Krawczyk (I D) oraz Marta Kolasińska (II F). Nagrody wręczył Starosta Kraśnicki Pan Andrzej Maj.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz życzymy wytrwałości w poznawaniu naszej małej ojczyzny, jaką jest Powiat Kraśnicki!

Srebrna Tarcza

Brązowa Tarcza

Kalendarz

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top