Nasza Panorama

Zapraszamy na Dzień Drzwi Otwartych 28 kwietnia 2020

23 kwietnia nad kraśnickim zalewem przy pięknej, słonecznej pogodzie odbył się etap rejonowy Mistrzostw Pierwszej Pomocy. Naszą szkołę reprezentowała drużyna Szkolnego Koła PCK w składzie: Maja Sygacz, Kamila Pielaszkiewicz, Gabrysia Ryłło, Marlena Bryczek,  Albert Fila i rezerwowa Patrycja Krawczyk. 

 

Organizatorem zawodów był Rejonowy Oddział PCK w Kraśniku, a kadrę sędziowską stanowili instruktorzy ratownictwa medycznego z Lubelskiego Oddziału PCK.
Zawodnicy rywalizowali na 3 stacjach: dwóch urazowych (wypadek komunikacyjny i RKO) oraz stacji Test. Nasza drużyna doskonale poradziła sobie z zadaniami i wygrała z drużyną "Reja", biorąc rewanż za zeszłoroczną porażkę. Zdobywając  I miejsce awansowaliśmy do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się w maju w Lublinie.
Wszyscy zawodnicy reprezentowali wysoki poziom wiadomości i umiejętności, byli bardzo dobrze przygotowani do zadań, doskonale  radzili sobie w sytuacjach stresowych i kryzysowych rewelacyjnie współpracując ze sobą w drużynie.  Na ich profesjonalną pomoc może liczyć każdy, kto znajdzie się w potrzebie. Gratulujemy.
Opiekun Szkolnego Koła PCK „Górka”: Robert Bańka.

Srebrna Tarcza

Brązowa Tarcza

Kalendarz

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top