W sobotę opuścili nas studenci z organizacji AIESEC, którzy w trakcie ostatniego intensywnego tygodnia prowadzili bardzo ciekawe warsztaty ze wszystkimi klasami naszej szkoły. Podczas tych warsztatów przybliżyli nam swoje kraje, ich geografię, kulturę i zwyczaje.

Ponadto Ricci porywał dziewczęta do tańca w rytmach salsy i merengue, a Tracie prezentowała swój talent wokalny. Również nasi utalentowani uczniowie pokazali się z dobrej strony śpiewając, tańcząc, beatboxując i doskonaląc umiejętności dokonywania prezentacji. Podczas zajęć młodzież miała okazję nauczyć się podstawowych zwrotów w języku hiszpańskim i chińskim oraz poznać odmienność australijskiej wersji języka angielskiego. Wiele entuzjazmu wywołały chińskie łamańce językowe.

Żal było rozstawać się ze studentami, których wszyscy bardzo polubiliśmy i z którymi uczniowie spędzali nie tylko lekcje, przerwy ale też popołudnia i wieczory.

Tracie, Ricci i Shun są zachwyceni przyjęciem ich w naszej szkole i w rodzinach goszczących. To była dopiero ich pierwsza szkoła podczas planowanego 2-miesięcznego pobytu w Polsce ale nie chcieli wyjeżdżać z Kraśnika twierdząc, że wyobrażają sobie żeby gdziekolwiek mogliby być serdeczniej przyjęci i już teraz za nami tęsknią i planują odwiedziny w Kraśniku.

(Joaanna Kapuścińska)

Galeria zdjęć z pobytu gości

Srebrna Tarcza

Brązowa Tarcza

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
27
28
29

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top