Nasza Panorama

Zapraszamy na Dzień Drzwi Otwartych 28 kwietnia 2020

W dn. 03.06 - 09.06 możemy gościć na Górce 2 wolontariuszy z międzynarodowej organizacji AIESEC, którzy poprowadziliby warsztaty w języku angielskim prezentując kraje, z których pochodzą. 
Czytaj więcej...

Dobiegła końca wizyta dwójki studentów z organizacji AIESEC. Z żalem pożegnaliśmy uroczą Sogol z Iranu i zabawnego José z Meksyku. Dziękujemy im za świetne zajęcia, przemiłe rozmowy oraz wszystkie ciekawe informacje jakie przekazali nam o sobie i swoich krajach.

Czytaj więcej...

W niedzielę 26 marca wieczorem przyjechało do nas dwoje przesympatycznych wolontariuszy z organizacji AIESEC – Sogol z Iranu i José z Meksyku.

Czytaj więcej...
Po raz kolejny studenci z międzynarodowej organizacji AIESEC przyjeżdżają do naszej szkoły, gdzie tradycyjnie będą prowadzić zajęcia językowe.
Czytaj więcej...

W sobotę opuścili nas studenci z organizacji AIESEC, którzy w trakcie ostatniego intensywnego tygodnia prowadzili bardzo ciekawe warsztaty ze wszystkimi klasami naszej szkoły. Podczas tych warsztatów przybliżyli nam swoje kraje, ich geografię, kulturę i zwyczaje.

Czytaj więcej...

Po raz kolejny Górka będzie gościć studentów, którzy przyjechali do Polski dzięki współpracy z międzynarodową organizacją AIESEC. W ramach tej współpracy przez cały najbliższy tydzień Tracie z Australii, Shun z Chin i Riccardo z Meksyku będą prowadzili zajęcia z naszymi uczniami, podczas których będą przedstawiać kraje, które reprezentują i prowadzić warsztaty językowe z młodzieżą naszej szkoły. Zapowiada się ciekawa przygoda!

(J.Kapuścińska)

Srebrna Tarcza

Brązowa Tarcza

Kalendarz

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top