Nasza Panorama

Zapraszamy na Dzień Drzwi Otwartych 28 kwietnia 2020

Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Kraśniku informuje, że w dniu 20 marca 2020 za pośrednictwem poczty elektronicznej  w dzienniku elektronicznym wysłane zostaną informacje o wynikach egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe w sesji zimowej 2020 roku (kwalifikacja E.14 oraz egzaminy poprawkowe E.12 i E.13).

Prosimy zainteresowane osoby o pobranie wyników egzaminu. W razie problemów prosimy o kontakt telefoniczny pod numer 81-825-24-26 lub 782 233 476 w godzinach od 9.00 do 14.00 – przypominamy, że względu na zagrożenie epidemiologiczne sekretariat szkoły nie obsługuje interesantów.

Jednocześnie informujemy, że osoby , które nie zdały EPKwZ w sesji styczeń –luty 2020 r., będą mogły złożyć deklarację ponownego przystąpienia do niezdanej/niezdanych części egzaminu w sesji czerwiec –lipiec 2020 r. do 31 marca do dyrektora Zespołu Szkół nr 1 albo bezpośrednio do dyrektora okręgowej komisji egzaminacyjnej.

Deklaracja do Dyrektora Zespołu Szkół nr 1 będą przyjmowane w formie elektronicznej w postaci skanu albo wyraźnego zdjęcia podpisanego dokumentu na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dyrekcja przekazuje również informację Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie cutujemy:

"Informujemy, że w związku ze szczególną sytuacją i ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce zmianie ulega termin przekazania świadectw i dyplomów (Komunikat w sprawie harmonogramu przeprowadzania egzaminów w 2020 roku – Aktualizacja z dnia 11.03.2020 r.)

Jeżeli będzie to możliwe, dokumenty zostaną dostarczone między 26 a 31 marca 2020 r. Dokładne daty i sposób przekazania zostaną podane w terminie późniejszym."

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie

 

 

 

 

 

 

Srebrna Tarcza

Brązowa Tarcza

Kalendarz

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top