Nasza Panorama

Zapraszamy na Dzień Drzwi Otwartych 28 kwietnia 2020

W dniu 11 marca 2020 roku władze Państwowe w trosce o zahamowanie rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa podjęły decyzję o zawieszeniu pracy szkół. Prowadzenie zajęć zostało zawieszone na okres od 12 do 10 kwietnia włącznie.

W związku z powyższym anulowano zostaje decyzja decyzja Dyrektora ZS o zawieszeniu zajęć w okresie od 11 do 13 marca włącznie. Decyzja dyrektora dotyczy wyłącznie odwołania zajęć w dniu 11 marca br.

Materiały żródłowe zwiazane z decyzją Ministra Oświaty dostępne są na stronie internetowej Ministerstwa.

Dyrektor ZS w związku z nadzwyczajną sytuacją epidemiologiczną zwraca się do uczniów z prośbą o przestrzeganie zaleceń służb sanitarnych, w szczególnosci unikanie skupisk i zgromadzeń oraz rygorystyczne przestrzeganie zasad higieny. Informacje na ten temat podawane są na stronie internetowwej Głównego Inspektora Sanitarnego Kraju.

Jednocześnie informujemy, że zostały podjęte działania związane z możliwościami elektronicznych kanałów przekazu informacji w celu ich wykorzystania do kształcenia w okresie, w którym szkoła jest zamknięta. Szczegóły techniczne związane z tą kwestia bedą przekazywane za pomocą skrzyniki pocztowej dziennika elektronicznego lub na stronie internetowej szkoły.

Srebrna Tarcza

Brązowa Tarcza

Kalendarz

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top