Nasza Panorama

Zapraszamy na Dzień Drzwi Otwartych 28 kwietnia 2020

Miło nam poinformować, że uczeń klasy IIA - Michał Skrobucha - został laureatem Programu Stypendialnego „Lider wiedzy i ochrony środowiska” zrealizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Lublinie wraz z Kuratorium Oświaty w Lublinie.

W ramach programu Michał wraz z opiekunem dydaktycznym (p. Monika Pawłasek) w terminie od czerwca do października 2019 roku wykonywał szereg zadań i aktywności związanych z ekologią, ochroną środowiska i edukacją przyrodniczą. Prace dotyczyły między innymi przygotowania projektu ścieżki przyrodniczej, prowadzenia badań fenologicznych i codziennego monitorowania warunków atmosferycznych. Część działań wymagała również zaangażowania w projekty i badania związane z ochroną środowiska, więc czasie wakacji uczestnicy programu z naszej szkoły współpracowali między innymi z Regionalną Dyrekcją Ochrony Środowiska w Lublinie, Lubelskim Zespołem Parków Krajobrazowych oraz z Nadleśnictwem Kraśnik . (Jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania za okazaną pomoc merytoryczną, inspiracje, możliwość współpracy i okazaną życzliwość).

4 grudnia w Zamościu w uroczystej gali kończącej tegoroczną edycję programu wzięło udział ponad trzysta osób,a wśród nich uczestnicy programu, dyrektorzy szkół ponadpodstawowych oraz zaproszeni goście. Podczas uroczystości nagrodzono 35 stypendystów i ich opiekunów dydaktycznych. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Srebrna Tarcza

Brązowa Tarcza

Kalendarz

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top