Powiat - Rejon - Województwo

Za nami udział w trzech etapach szkolnych zawodów w pływaniu.

Reprezentanci naszej szkoły :

Dziewczęta:

Anna Bucoń, Magda Bucoń, Emilia Kołośińska, Kamila Łaba, Aleksandra Olszyńska, Martyna Pałka, Zuzanna Skwar, Julia Więckowska, Julia Wołoszyn

Chłopcy:

Chibicki Filip, Maksymilian Herbet, Przemysław Janik, Jakub Jędrasik, Mateusz Karamon, Gabriel Pałyga, Norbert Słabczyński, Maciej Szutta, Aleksander Wietrzyk, Karol Wiśniewski, Maciej Zdolski.

W/w uczniowie uczestniczyli we wszystkich etapach osiągając wyniki:

sztafeta dziewcząt - II m powiat, IV m rejon,

sztafeta chłopców - II m powiat, IV m rejon.

Styl motylkowy:

Gabriel Pałyga - III m powiat, V m rejon,

Filip Chibicki   - IV m powiat, IIV m rejon.

Styl grzbietowy:

Anna Bucoń - I m powiat, I m rejon, IV m województwo,

Zuzanna Skwara - III m powiat, IV m rejon,

Aleksander Wietrzyk - II m powiat, III m rejon, XI m województwo.

Styl klasyczny:

Magda Bucoń - I m powiat, II m rejon, XV m województwo,

Kamila Łaba - IV m powiat, VII m rejon,

Przemysław Janik - III m powiat, V m rejon,

Tomasz Karamon - IV m powiat, 6 m powiat,

Norbert Słabczyński VI powiat, 9 m rejon.

Styl dowolny:

Emilia Kołosińska - I m powiat, IV m rejon,

Wołoszyn Julia - IV m powiat, 7m rejon,

Julia Więckowska - VI m powiat, 9 m rejon,

Maksymilian Herbet - II m powiat, 6 m rejon,

Karol Wiśniewski - IV m powiat, IIX m rejon.

W klasyfikacji drużynowej zajęliśmy II miejsce na szczeblu powiatowym.

Anna Bucoń osiągnęła bardzo dobry wynik zajmując V miejsce w Mistrzostwach Szkół Województwa Lubelskiego.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za reprezentowanie szkoły.

Dyrekcja i opiekun W. Witkowski

Srebrna Tarcza

Brązowa Tarcza

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
27
28
29

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top