We wtorek 12. listopada odbył się w naszej szkole uroczysty apel poświęcony 101. rocznicy odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Jak podkreśliła prowadząca, Aleksandra Rachoń, świętowanie rozpoczęliśmy już w piątek 8. listopada odśpiewaniem hymnu narodowego.

Wtorkową uroczystość rozpoczęli uczniowie z klasy II A i II D tańcem narodowym, wywodzącym się z tradycji szlacheckiej, polonezem. Następnie uczeń klasy III A – Michał Żaba - odczytał referat ,,Polskie drogi do niepodległości”. Kolejnym punktem naszego programu był uroczysty koncert w wykonaniu uczniów naszej szkoły pod kierunkiem p. Dariusza Bochniaka pt. ,,Mamy Niepodległą!” . Dziękujemy wykonawcom za zaakcentowanie powagi uroczystości odświętnym strojem, który zdobiły własnoręcznie wykonane kotyliony, klasie III AT za obsługę techniczną. Na uwagę zasługuje też podkreślenie godnego zachowania, odpowiedniego dla takiej uroczystości, całej społeczności szkolnej.

Przygotowanie: p. Dorota Wójtowicz, p. Beata Szaja, p. Renata Staruch, p. Mariusz Sielski, p. Dariusz Bochniak.

Brązowa Tarcza

Kalendarz

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top