Konkursy multimedialne organizowane przez Instytut Filologii Słowiańskiej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego cieszą się dużym zainteresowaniem wśród uczniów naszej szkoły.W tegorocznej VIII edycji, zatytułowanej „Świat muzyki ukraińskiej”, naszą szkołę reprezentowały trzy dwuosobowe zespoły z klasy 2E: Martyna Konarska i Maryla Niedzielska, Martyna Węgorowska i Rafał Burek oraz Nikodem Budkowski i Maciej Pielaszkiewicz.

Uczniowie wykazali się pomysłowością i determinacją w poszukiwaniu informacji do prezentacji oraz dużą wiedzą, zarówno merytoryczną, jak i techniczną podczas jej tworzenia.

Uroczyste podsumowanie konkursu odbyło się 26 kwietnia 2019 roku na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Uczniowie obejrzeli prezentację pana doktora Alberta Nowackiego dotyczącą muzyki ukraińskiej. Następnie nastąpiło wręczenie dyplomów i nagród. Z przyjemnością informujemy, że Nikodem Budkowski i Maciej Pielaszkiewicz zajęli II miejsce, a Martyna Węgorowska i Rafał Burek otrzymali wyróżnienie. Na zakończenie uroczystości zaprezentowane zostały zwycięskie prace.

Dziękujemy Organizatorom za ciepłe przyjęcie, pani Renacie Staruch, która służyła uczniom pomocą i dobrą radą podczas tworzenia prezentacji oraz pani Annie Kaspruś, która towarzyszyła młodzieży podczas uroczystego podsumowania konkursu.

Brązowa Tarcza

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top