Szanowni Państwo, Rodzice/Opiekunowie uczniów naszej szkoły!

W wyniku przeprowadzonego w naszej szkole referendum strajkowego, pracownicy oświaty opowiedzieli się za rozpoczęciem akcji strajkowej, planowanej w większości polskich szkół od dnia 8 kwietnia 2019 r.

W związku z powyższym informuję, że od tego dnia do odwołania akcji protestacyjnej, mogą występować utrudnienia związane z prowadzeniem zajęć zgodnie z obowiązującym planem lekcji, których skali w dniu dzisiejszym nie jestem w stanie przewidzieć. Niezależnie od planowanych działań, wszyscy uczniowie, którzy przybędą do szkoły, będą mieli zapewnioną opiekę.

Uprzejmie proszę Państwa o wyrozumiałość i cierpliwość.

Z poważaniem

Piotr Miecznikowski

Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Kraśniku

Brązowa Tarcza

Kalendarz

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top