Dnia 29 III 2019 r. w hali sportowej OSiR w Biłgoraju odbył się Finał Rejonowej Licealiady w koszykówce dziewcząt. W turnieju uczestniczyły trzy szkoły : ZS nr 1 w Kraśniku, LO Biłgoraj oraz ZS Janów Lubelski. Zawody rozgrywano systemem ,,każdy z każdym"  4 x 5 minut.

Nasze zawodniczki z ,, GÓRKI ‘’ bardzo zmęczone, gdyż dzień wcześniej rozgrywały zawody wojewódzkie w piłkę ręczną w Lublinie ,pokazują charakter i wolę walki. Pierwszy mecz z Janowem wygrywają 30 : 12. Drugi mecz grają z Biłgorajem. Przez trzy kwarty nasze zawodniczki grają jak równy z równym. W ostatniej kwarcie w dwóch ostatnich minutach podopieczne trenera Mariusza Wereskiego opadają z sił co wykorzystują to zawodniczki z Biłgoraja wygrywają mecz 25 : 16 i to one awansują na zawody Wojewódzkie.