Bal Studniówkowy to coś więcej niż szkolna impreza. To symboliczny krok w dorosłość. Studniówka Zespołu Szkół nr 1 w Kraśniku już za nami. W zimowy wieczór 25 stycznia 2019 roku uczniowie klas maturalnych I Liceum Ogólnokształcącego i Technikum nr 1 w Kraśniku, którym towarzyszyli zaproszeni goście, nauczyciele, rodzice i media bawili się w Hotelu Janów w Borownicy na tradycyjnym Balu Studniówkowym.

Dyrektor szkoły, pan Piotr Miecznikowski, uroczyście inaugurując ten piękny wieczór, powitał uczestników balu: Starostę Kraśnickiego - pan Krzysztofa Starucha, Przewodniczącego Rady Powiatu - pana Jarosława Czerwa, Wicestarostę Kraśnickiego - pana Karola Rychlewskiego, Burmistrza Miasta Kraśnik - pana Wojciecha Wilka, księdza rektora Adama Wocha, wychowawców tegorocznych maturzystów, nauczycieli i pracowników administracji naszej szkoły oraz rodziców – organizatorów i gospodarzy Balu Studniówkowego. Szczególnie ciepło powitał maturzystów oraz towarzyszące im partnerki i partnerów. Podkreślił, iż Bal Studniówkowy to jeden z pierwszych kroków w dorosłe życie młodych ludzi i związanej z tym odpowiedzialności, jaka na nich spoczywa. Zaproszeni goście, w swoich przemówieniach, życzyli maturzystom szampańskiej zabawy do świtu, wysokich lokat na egzaminie maturalnym oraz ułożenia dalszego życia według scenariusza własnych marzeń. Reprezentanci maturzystów podziękowali zgromadzonym za to, że współuczestniczą w tej doniosłej chwili.

Życzenia dotyczące udanej zabawy spełniły się… Wspaniała zabawa trwała do białego rana, a piękne wspomnienia będą w pamięci wielu osób bardzo, bardzo długo…

Kochani Maturzyści - teraz już tylko… matura.

Dyrekcja szkoły dziękuję rodzicom , którzy zorganizowali bal i zadbali o jego bezpieczeństwo.

Brązowa Tarcza

Kalendarz

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top