W dniu 12 grudnia uczniowie klasy 2A i klasy 3E uczestniczyli w mikołajkowym wyjeździe do Lublina. Wyjazd rozpoczął się od wejścia na lodowisko ICEMANIA, gdzie młodzież dzielnie doskonaliła umiejętności łyżwiarskie lub stawiała przysłowiowe „pierwsze kroki” na tafli lodowiska.

Po wyczerpującej jeździe udaliśmy się do Felicity, aby w zaciszu sali kinowej, odpocząć oglądając film „Bohemian Rhapsody”. Film poświęcony historii rockowego zespołu Queen, skupiający się głównie na frontmanie i wokaliście grupy –Freddiem Mercurym. W rolach członków zespołu wystąpili: Rami Malek, Gwilym Lee, Ben Hardy oraz Joseph Mazzello. Zagłębieni w kinowe fotele mieliśmy okazję posłuchać największych przebojów legendarnego zespołu.

„Bohemaian Rhapsody” to film, który z pewnością pozostanie w pamięci na długo, jako wzruszająca i pouczająca opowieść o długiej i trudnej drodze do sławy oraz o niebezpieczeństwach i zagrożeniach, jakie niesie za sobą wielka sława i sukces. Jest to obraz, który z pewnością wielu widzów skłoni do refleksji...

Opiekunami młodzieży podczas wyjazdu byli: pani Alicja Ostrowska, pan Mariusz Sielski i pani Katarzyna Chapska.

Brązowa Tarcza

Kalendarz

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top