Z przyjemnością informujemy, że w bieżącym tygodniu siedmiu uczniów naszej szkoły odebrało stypendia za wybitne osiągnięcia w nauce.

W dniu 10 grudnia w "Sali Błękitnej" Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2018/2019. Stypendia odebrało dwoje uczniów, którzy uzyskali najwyższe w szkole średnie ocen w ubiegłym roku szkolnym- uczennica I LO Patrycja Zgardzińska (średnia ocen 6.00) oraz uczeń Technikum nr 1 Mateusz Turowicz ( średnia ocen 5.1).

W dniu 11 grudnia pięciu uczniów naszej szkoły: Szymon Skrzypek, Mateusz Gąbka, Michał Skrobucha, Kacper Kloc, Konrad Ciempiel - za wybitne osiągnięcia w nauce zostało wyróżnionych stypendiami w ramach programów „Lubelskie wspiera uzdolnionych 2018-2019" oraz „Lubelska Kuźnia talentów 2016-2019". Uroczystość wręczenia stypendiów odbyła się w  sali operowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Wraz z uczniami w gali uczestniczył - jako przedstawiciel szkoły - p. Mirosław Skrobucha. Dyplomy wręczył Marszałek Województwa Lubelskiego p. Jarosław Stawiarski.

Gratulujemy stypendystom i zyczymy dalszych sukcesów.

Srebrna Tarcza

Brązowa Tarcza

Kalendarz

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top