W miniony weekend miał miejsce kolejny „weekend cudów”, czyli weekend, kiedy wolontariusze SZLACHETNEJ PACZKI dostarczali paczki pomocowe dla najbardziej potrzebujących rodzin. My, społeczność „Górki”, również mieliśmy swój skromny wkład w tę, jakże szczytną, inicjatywę charytatywną. W tym roku postanowiliśmy pomóc starszemu małżeństwu.

Przez kolejne dni na terenie szkoły młodzież prowadziła zbiórki pieniężne, aby zgromadzić środki na zaspokojenie potrzeb wybranej rodziny. Serdecznie dziękujemy młodzieży naszej szkoły, nauczycielom, dyrekcji i członkom Samorządu Uczniowskiego, którzy wsparli naszą SZLACHETNĄ PACZKĘ. Ogromną pomoc otrzymaliśmy również z rąk naszej absolwentki i jednocześnie mamy jednej z naszych uczennic. Za wielkie wsparcie naszej PACZKI dziękujemy pani Magdalenie Maciąg.

Koordynatorami naszej szkolnej akcji były panie: Katarzyna Chapska, Alicja Ostrowska i Ilona Dorcz.

Srebrna Tarcza

Brązowa Tarcza

Kalendarz

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top