8.11.2018 r. w Zespole Szkół nr. 3 w Kraśniku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w szachach drużynowych. Na zawody wstawiły się trzy szkoły Górka, Rey i Trójka.

Nasza szkoła po kilku latach absencji wystawiła drużynę w składzie: Trynkiewicz Weronika, Gąbka Mateusz, Janik Filip,, Minik Bartosz i Markowicz Karol – opiekun Mariusz Wereski. Pierwszy mecz zagrali Rey z Trójką. Zawodnicy z Reya dość łatwo poradzili sobie z kolegami z Trójki wygrywając 4 : 0.    Drugi mecz nasi zawodnicy z Górki zagrali z Trójką, gdzie po zaciętych grach wywalczyliśmy remis 2 : 2. Decydujące starcie nasza ekipa rozegrała z Reyem, gdzie Janikowi Filipowi udało się doprowadzić w swoim pojedynku do PATA co oznaczało, że urwaliśmy 0,5 punktu Reyowi i to my cieszyliśmy się z II miejsca w Powiecie. Należą się wielkie BRAWA !!! dla naszych zawodników z GÓRKI, gdyż w szachach nasza szkoła zaczyna dopiero raczkować a udało się nam zdobyć II miejsce w Powiecie i zdobyć cenne punkty dla naszej szkoły.

I MIEJSCE ZS nr 2 w Kraśniku ,, REY ‘’

II MIEJSCE ZS nr 1 w Kraśniku ,, GÓRKA’’

III Miejsce ZS nr 3 w Kraśniku ,, TRÓJKA’’

Brązowa Tarcza

Kalendarz

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top