Nie udało się powtórzyć sukcesu z ubiegłego roku, gdy zajęliśmy II miejsce. Dziś, we wtorek 30 X w ZS NR 3 został rozegrany kolejny XVI Turniej Halowej Piłki Nożnej uczniów klas pierwszych. Na zawodach stawiło się 5 drużyn.

Z losowania wynikło, iż już pierwszy nasz mecz z drużyną Reja decydował o wejściu do finału. Pierwsza połowa to była wyrównana walka i do przerwy widniał wynik remisowy 1:1. Niestety w drugiej połowie Rej zdominował mecz i ostatecznie wygrał 5:2. Na pocieszenie graliśmy o najniższy stopień podium z drużyną z Trójki. Nie zaczęło się dla nas dobrze, po błędach w obronie i nie wykorzystaniu dogodnych sytuacji przegrywaliśmy już 1:3. Ale na 5 minut przed końcem nasi chłopcy dostali skrzydeł i zdołali doprowadzić do remisu. O zdobyciu III miejsca w turnieju miały więc decydować rzuty karne. I tu niestety zabrakło nam szczęścia, rywale trafili do bramki o jeden raz więcej i to oni zdobyli podium. A nam pozostało najbardziej nielubiane IV miejsce. No cóż…. kolejna szansa za rok.

Skład naszej drużyny: Sobala Tymoteusz, Fac Łukasz, Krysa Patryk, Jagiełło Patryk, Frąk Patryk, Słabczyński Norbert, Sobótka Oliwier, Drozd Bartek, Kuśmierczyk Konrad, Smoliński Norbert, Jarosz Miłosz, Trybuła Mikołaj, Józefczak Sebastian.

Opiekun drużyny: Robert Bańka

Brązowa Tarcza

Kalendarz

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top