O tym, że można gdzieś na świecie spotkać swojego sobowtóra (a z pewnością osobę bardzo do siebie podobną) przekonała się jedna z naszych uczennic - Karolina na spotkaniu ze studentami z organizacji AIESEC, którzy przez cały tydzień prowadzili zajęcia na Górce.

Oprócz uderzającego podobieństwa fizycznego, Dianę z Rumunii i naszą Karolinę łączy wiele innych rzeczy, o czym klasa 3e przekonała się na warsztatach z udziałem wolontariuszy. Ta sytuacja pokazała, że pomijając różnice kulturowe, język, a niekiedy i kolor skóry, tak naprawdę w świecie globalizacji bardzo wiele nas łączy....

Diana i Furkan, prowadząc warsztaty we wszystkich klasach, dzielili się z nami wiedzą o swoich krajach i prowokowali dyskusje na temat stereotypów, zarażając przy tym swoją żywotnością i optymizmem. Tak jak i w poprzednich latach, goszczenie wolontariuszy z AIESEC to niezapomniana przygoda oraz lekcja tolerancji otwierająca okno na świat i przełamująca stereotypy. Dziękujemy Oli i Paulinie, które gościły wolontariuszy w swoich domach.

Srebrna Tarcza

Brązowa Tarcza

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
20
21
24
Data : środa, 24 czerwiec 2020
25
Data : czwartek, 25 czerwiec 2020
27
Data : sobota, 27 czerwiec 2020
28
Data : niedziela, 28 czerwiec 2020
29
Data : poniedziałek, 29 czerwiec 2020

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top