4 maja rozpoczynamy matury. Wszyscy zainteresowani mogą sprawdzić w jakich salach przytąpią do matury pod tym linkiem. Jeszcze raz przypominamy, ża na salę egzaminacyjną nie można wnosić urządzeń telekomunikacyjnych (obojętnie jak nazywanych).

Na egzamin maturalny z matematyki (oraz przedmiotów przyrodniczych zgodnie z wykazem CKE) mozemy przenieść kalkulator prosty (to znaczy nie posiadający funkcji naukowych i statystycznych). Prosimy zabrać ze sobą zapasowe przybory do pisania, ponieważ komisja maturalna ani szkola nie ma obowiązku posiadania dodatkowych długopisów a tym bardziej kalkulatorów.

Maturzyści, którzy zdaja egzamin pisemny w sali gimnastycznej powinni być w szkole na godzinę przed jego rozpoczęciem, pozostali 45 minut przed terminem egzaminu.  

Przypominamy, że razie choroby zaświadzenie lekarskie powinno dotrzeć do szkoły w dniu w którym odbywa się egzamin (sekretariat szkoły pracuje do godziny 15.30).

Harmonogarmy egzaminu ustnego są dostępne na tablicy ogłoszeń obok biblioteki szkolnej. Na egzamin ustny zgłaszmay się godzinę przed wyznaczonym terminem

100 lat "Górki"

Kalendarz

Galeria zdjęć

Licznik odwiedzin

Today 432

Yesterday 509

Week 2140

Month 11654

All 102112

Currently are 334 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top