W środę 23 kwietnia gimnazjaliści mieli okazję odbyć ekscytującą podróż po naszej szkole. Rozpoczynali ją od sali gimnastycznej , w miejscu gdzie szlifuje się talenty sportowe i udowadnia, że możliwe jest niemożliwe. Pan Dyrektor Piotr Miecznikowski przedstawił młodzieży ofertę edukacyjną na przyszły rok szkolny.

Odnajdowali się na szlaku laboratorium językowego, gdzie doskonalali umiejętności z języka angielskiego. Poznawali szalone hiszpańskie łamańce i ciekawostki o naszych sąsiadach z zachodu. Na pokazach z biologii dowiedzili się "co w sercu gra", poznali sekrety chemicznych eksprerymentów z kolorami i fizycznych doświadczeń. Brali udział w quizach polonistycznych i odkrywali tajniki technik informacyjnych. Odpoczęli w cieniu izby tradycji by za chwilę wziąć udział w treningu kreatywności. "Otwieraliśmy im oczy" na świat w konkursie geograficznym. Zobaczyli jak działa szkolny oddział PCK. Przy stoiskach, które zorganizowali uczniowie wraz ze swoimi nauczycielami mieli możliwość porozmawiania ze starszymi kolegami o różnych profilach.

Głównymi koordynatorami "Dnia Drzwi Otwartych" były Panie Beata Chmiel i Maria Cios. Dziękujemy również wszystkim nauczycielom którzy właczyli się w przygotowanie spotkania z gimnazjalistami i ich opiekunami.

Szczególne podziękowania należą się  młodzieży, która  zaangażowaniem starała się ułatwić podjęcie decyzji o wyborze dalszego kształcenia swoim młodszym koleżankom i kolegom.

Relację fotograficzną znajdziecie na szkolnym Facebooku.

100 lat "Górki"

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
25
26
27
28
29
30
31

Projekty unijne

 

rpo

 erasmus

 

 

Licznik odwiedzin

Today 20

Yesterday 415

Week 1005

Month 6323

All 112697

Currently are 109 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top